Güvenlik sorunları dünyanın her yerinde aynıdır. Sadece bazı bölgelerde bazı güvenlik sorunlarının görülme oranı daha yüksek ya da daha düşük olabilmektedir. Firmamız ülkemizde tüm güvenlik sistemlerinin kurulumları ve ürün satış işlemlerini yapıyor. Çatalca alarm kamera sistemleri için firmamızı tercih edenlere tüm sistem kurulumları en güvenli olacak şekilde yapılmaktadır. Hizmetlerimiz arasında, farklı özelliklere sahip güvenlik kamera sistemi kurulumları, alarm sistemlerinin kurulumları, güvenli giriş sistemleri gibi tüm güvenlik sistemlerinin kurulumları bulunmaktadır.

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleriGaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları

Elektronik Güvenlik

Teknolojinin gelişmesi insanların çeşitli elektronik güvenlik sistemlerini kullanmasını kolaylaştırmaktadır. alarm kamera sistemlerinin kurulumunda firmamızdan tüm sistemin cep telefonunuza yüklenecek bir uygulama sayesinde uzaktan kontrol edilebilmesini ve bu uygulama sayesinde size anında bilgi vermesini isteyebilirsiniz. Yeni sistem alarm çeşitleri ile tüm bina sistemlerinde oluşabilecek olan, insanların can ve mal güvenliğini riske sokabilecek riskleri önleyebiliyorsunuz. En çok bilinen sistemlerden birisi duman duyarlılığı olan yangın alarm sistemleridir. Ülkemizde doğalgaz kullanılmaya başlanmasıyla birlikte gaz kaçağı tespit alarm sistemi, su kaçağı alarmı ve karbon monoksit alarmı gibi çeşitli alarmlar kullanılmaya başlanmıştır.

 

Evinizi Güvenli Yapın

Eviniz bir apartman dairesi ise bina girişi, merdiven boşlukları ve bina çevresi için güvenlik kamera sistemleri kurulumunu yaptırabilirsiniz. Çatalca bölgesi daha çok müstakil evlerin bulunduğu bir bölge olduğu için alarm kamera sistemleri için firmamız ile görüşebilir ve anında evinize güvenlik kamera sistemi kurulumu yaptırabilirsiniz. Güvenlik kameraları ile evinizin dış güvenliğini sağlarken, ev içerisinde de yangın ve gaz kaçağı alarm sistemleri gibi çeşitli alarm sistemleri ile evinizin içini güvenli duruma getirebilirsiniz.

Alarm izleme merkezine bağlı olan alarm sistemleri tam koruma sağlamaktadır.Alarm izleme merkezi valiliğin onayladığı korunaklı ve güvenli olan acil tehdit durumlarında kolluk kuvvetlerini harekete geçiren birimdir.

Kamera Sistemleri

Kamera Kurulum ve Montajı

Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemiÇatalca bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve Çatalca bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.Çatalca kamera firmaları ve alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

Ürün Seçimi

Firmamız tüm güvenlik sistemleri ürünlerinde bilinen marka ürünleri kullanmakta ve her ürün için üretici firma garantisini kullanmaktadır. Güvenlik için yaptıracağınız kamera ve alarm sistemleri için ürün seçimi konusunda firmamızdan yardım alabilirsiniz. Kaliteli alarm sistemleri seçmeniz, alarm sisteminin gereksiz durumlarda çalışmasını önlemiş olursunuz. Kaliteli kamera sistemleri sayesinde de kameraların tespit ettiği görüntüleri daha net olarak görebilecek ve kişileri teşhisiniz, olayları çözümünüz daha kolay olacaktır.

Maalesef bir alarm sistemi kurulurken yapılan yanlış uygulamalar, tüketicinin yanlış bilgilendirilmesi, montaj esnasında kalitesiz yardımcı malzemeler kullanılması (kablo, konnektör, alçak gerilim transformatörleri) uzun vadede giderilmesi uzun ve zahmetli bir süreç isteyen sorunları doğurmaktadır. Bu. nedenle bir güvenlik alarm sistemi almak istediğinizde eksiksiz bir şekilde bilgi sahibi olmalısınız.