Hayatınız boyunca birçok hadiseyle karşılaşmış veya yakın çevrenizde bunlarla karşılaşan insanlara tanık olmuşsunuzdur. Yangın, doğalgaz kaçağı, hırsızlık veya su baskını gibi hayati tehlike oluşturan birçok etken vardır. Elbette bu etkenlerden korunmanın yolu bulunuyor. Yakın geçmişte ve şimdi kullanılan alarm kamera sistemleri sayesinde artık daha da güvende olabilirsiniz. Firmamız olarak hayatınıza dair tüm güvenlik önlemlerinizi almanız için çemberlitaş alarm kamera sistemlerini hizmetinize sunuyoruz.

Eski semtlerimizden olan güzel tarihi evleri işyerleri alarm ve kamera sistemleri ile korumaktayız 7/24 koruma altında çalışan alarm ve kameralar evlerin ve işyerlerin olası bir durumda güvenliğini sağlamaktadır hırsızlık girişimi yangın durumu gibi gasp gibi durumlarda en iyi işe yarayan cihazlardır.

 

Sevdikleriniz İle Güvenli Bir Hayat

Evinize, şirketinize veya yeni doğan bebeğiniz varsa onun için çeşitli güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Akıllı alarm ve kamera sistemlerimiz sayesinde artık güvenli hayata ilk adımınızı atabilirsiniz. Ürünlerimiz güncel ve son teknoloji ile uyumlu modern cihazlardan tasarlanarak piyasaya sürülüyor. Sizlerde bizimle iletişime geçerek fiyat ve ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 7/24 sevdiklerinizin güvende ve tedbirli olmasını istiyorsanız alarm ve kamera sistemlerimizi denemenizi tavsiye ediyoruz.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları

 

 

Alarm Sistemlerinin Önemi ve Faydaları

Her gün evden işe veya işiniz gereği toplan amaçlı gezintiye çıkıyor olabilirsiniz. Bu durumda evinizde bırakmanız gereken eşiniz ve çocuğunuz olabilir. Onların güvende olduğunu hissederek yola çıkmak sizi daha huzurlu edecektir. Peki iyi bir alarm ve kamera sisteminin yararları nelerdir?

Kalite bir alarm ve kamera sistemlerinin yararları şu şekildedir;

 • Tablet, bilgisayar ve cep telefonu ile kamera yerleştirilen bölgeyi canlı olarak izleyebilirsiniz.
 • Herhangi bir hayati tehlike riski oluştuğunda önceden haberiniz olur.
 • Yangına bağlı olarak çıkan dumanları algılayan sirenler vasıtasıyla yangından haberiniz olur.
 • 7/24 cep telefonunuza gelen akıllı bildirimler sayesinde evinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.
 • Hırsızlık olaylarında alarm haber alma servisimiz emniyet güçlerini evinize yönlendirebilir.

Tüm bu yararları dışında daha birçok avantajı bulunan akıllı alarm ve kamera sistemlerini kullanarak sizlerde güvenli hayat için bir adım öne geçebilirsiniz.

Cam Kırma Dedektörü Nedir?

Cam kırma dedektörü, herhangi bir hırsızlık amacıyla camın kırılması sonucu oluşan ses ve titreşim dalgalarını hisseden cihazın alarm moduna geçmesidir. Alarm birkaç saniye içerisinde önce size ve daha sonra haber alma merkezimize sinyal gönderir. Bu sayede size ulaşılmasa dahi emniyet güçleri adresinize yönlendirilebilir.

 

Görüntülü Alarm Doğrulama Nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere, görüntülü alarm doğrulama sistemi size olayın anlık olarak fotoğraf ve videosunu çekerek bildirimler gönderiyor. Görüntü onayınız olduğu takdirde alarm haber alma merkezine gönderiliyor. Bu sayede adrese gitmenize gerek kalmadan fotoğraf ve videolu şekilde alarm durumunu kontrol altına alabilirsiniz. Gelişmiş güvenlikli sistemlerimiz ile kendinizi ve ailenize güvenli ortam sağlamak istiyorsanız doğru adresiniz buradadır.