İş İçin Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri bilindiği gibi yaşamın temel ihtiyaçları arasında yerini almaya başladı. Can ve mal güvenliği sağlayan alarm sistemleri en basitinden en mükemmeline kadar tamamen elektronik teknolojisi ile üretilmekte ve sıfır hata ile çalışır. Alarm sistemleri, ev, işyeri, cadde, sokak, park, geçiş kapıları gibi iç ve dış mekanlarda kurulabilir. Özellikle mal güvenliği açısından ve yine delil amaçlı hem can ve mal güvenliği açısından iş için alarm sistemleri iş yeri sahipleri açısından tercih edilmektedir.

İşyerinde kablosuz hırsız alarmı sistemini kurmak ve kullanmak kolay ama tavsiyemiz işyeri  için kablolu alarm sistemlerini tercih ediniz  kolay bir fiyat arayışı içinde bulunmak için çok zaman harcamanıza gerek yok .. türkiyede İstanbul da bu harika sistemi yalnızca mıknatıslı olarak başlatmaktan çok mutluyuz. Sadece pazarda en çok aranan alarm değil, ve kurulumu ve kullanımı çok kolay .. bu sistemin hepsi var !

Bu gerçekten modern tasarımın ön planında ve kablolu ev hırsızları ve hırsız alarmı teknolojisinin en uç noktasında. Bu fantastik sistem, piyasadaki diğer kablolu işyeri hırsız alarm sistemini kurması kolay olan her biri diğerinden ayıran bir özellik seviyesi sunmaktadır. Zarif ve kullanımı kolay dokunmatik ekranlı kontrol paneli ve LCD okuma özellikleriyle etkileyici bir dizi özellik taşıyor ... Geniş özellik listesi, sistemi geleneksel yolla kontrol etme seçeneği (modern kullanımı kolay dokunuşla Ekran kontrol paneli) veya nerede olursanız olun alarm ile etkileşime girmenizi sağlayacak akıllı telefonunuz veya tabletiniz ** için ücretsiz bir androidler için APP indirmesi yoluyla. Bir davetsiz misafiriniz varsa uzaktan sisteminizden doğrudan uyarı alabilirsiniz, sistemi  telefondan uygulama vasıtasıyla iptal edip etkisizleştirebilirsiniz

En iyi ihtimal, bu etkileyici işlevlerin hepsiyle bile, alarm sistemi kurma konusunda hiç tecrübeniz olmasa bile, kablolu alarm sisteminin kurulumu ve montajı çok kolaydır, tek ihtiyacınız olan şey temel bir Data güvenlik becerileri seviyesidir ve bir saattir Ya da öylesine ... Kolayca okunabilen, LCD ekranı adım adım izleyerek, bu gerçekten çok kolay olur.

 


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 

Neden Kurulmalı?

İş yeri alarm sistemleri neden kurulmalıdır diye düşünenlerden iseniz bu alarm sistemini kurmak içim bir değil birden fazla nedeniniz vardır.

Bu nedenler arasında;

 • Güvenlik ve huzuru basit tedbirlerle sağlamak
 • Tabi ki basit ya da profesyonel hırsızlığı engellemeye yönelik
 • Hırsızlık olaylarını belgelemek ve delil sunmak amaçlı
 • Yangın, doğal gaz, su gibi sorunlarda alarm sistemi ile anında haberdar olmak ve hızlı tedbir almak
 • Gıda, tekstil ve diğer alışveriş gibi merkezlerde çalıntılara karşı tedbir sağlamak sayılabilir.

 

Maliyeti Nedir?

Alarm sistemleri gerek ihtiyaçlar doğrultusunda gerekse arz talep açısından çeşitlilik arz eder. Basit bir alarm sistemi ya da komple bir alarm sistemi arasında fiyat farkı olur. Kurulum ücretsiz olan alarm sistemlerinde bakım ve onarım esnasında maliyet ortaya çıkar.

 

Alarm Sistemleri Çeşitleri

Her geçen yenilenen özellikleri kapsamında pek çok iş yeri alarm sistemleri çeşitleri bulunur. Kablolu ve kablosuz sistemler, manuel ve dijital alarm sistemleri, görsel, işitsel, basit, komple diye sınıflandırılan sistemler vardır. Kablolu olan alarm sistemlerinde sensör, dedektör, harici siren, manyetik kontrol, şifreleme paneli ve bağlantı kabloları gerekir.

Alarm Nedir?

Bir tedbir yöntemi olan alarm görsel ve işitsel olarak can ve mal güvenliği sağlar. Alarm sistemlerinin en büyük özelliği caydırıcılık etkisidir. Tehlike zamanında ses ve ışık olarak ikaz veren sistemsel özelliklere sahip alarm sistemleri iş yerinizde iken veya iş yerinizden uzakta iken iş yerinizi ve içerisindeki can ve mal güvenliğini sağlar.Gece, gündüz, tatil demeden 7/24 güvenlik sağlar.

 
 
İşyeri Güvenlik  Kamera Sistemleri

Güvenlik kamera sistemleri, işletmelerin güvenliğini sağlamak için ilk akla gelen ve en etkili önlemlerden biri. Yüksek çözünürlüklü kameralardan elde edilen görüntüler saldırı veya hırsızlık gibi bir suç durumunda, soruşturma için değerli ipuçları sağlıyor. Ayrıca işyeri kamera sistemi ile çalışanlarınızı takip etmek içinde kullanabilirsiniz.Ofis ve işyeri kamera sistemleri çalışanların performansının verimliliğini sağlamak için yüksek düzeyde ofis gözetimi sağlayabilir.
İşyerinizi Giriş Çıkışı Yada Müşteri Kabul alanları. Aynı şekilde iş yeriniz için dış bölgelerinden depo yada raflarının kamera vasıtasıyla izlenmesini sağlayacak yüksek çözünürlüklü kamera sistemi ile 7/24 güvende tutabilirsiniz.