Şaşkınbakkal bölgesinde ikamet eden herkes firmamızı kolaylıkla bulabilirler. Firmamız Şaşkınbakkal alarm kamera olarak aynı semtte ve çevre semtte ikamet eden müşterilerimize, güvenlik ve koruma sistemleri hizmeti sunmaktadır. Günümüz de şehirleşmenin gittikçe kalabalık olmasıyla beraber yanında getirdiği problemleri göz ardı etmemek gerekir. Eskiden her mahalle birbirini çok iyi tanırken, bu zamanda artık kapı komşusu dahi tanınmamaktadır.

Bu nedenle endişe ve düşünceler birbiri ardına gelerek, ister istemez ama düşüncesi aklımızdan geçmektedir. Bu endişeyi yok etmek adına ev ortamına gerekli olan kamera ve alarm sistemlerini bulundurduğunuz zaman risk ve endişeler ortadan kalkacaktır.

 

Endişeyi Ortadan Kaldıran Kamera Sistemi

Sizler evlerinizde değilken aklınız her zaman evinizde kalıyorsa, tek yapmanız gereken kaliteli bir kamera sistemi kullanmanızdır. Bu sayede şüpheli düşünceleri aklınızdan atarak istediğiniz zaman dışarıdan telefonunuz ile ev içi durumları izleyebilirsiniz. Firmamızın sizlere sunduğu bu yapıdaki kamera sistemini dilediğiniz zaman gönül rahatlığıyla evinize kurup endişeleri yok edebilirsiniz.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları

 

Sizin Yerinize En İyi Gözcü

Firmamızın kamera sistemleri hem uygun fiyatıyla hem de günümüzün en iyi teknolojisiyle donatılmış olarak dikkat çekmektedir. Ses kaydı özelliği, kablosuz ve kablolu seçenekleriyle birlikte, iş yerinizde veya evinizde arzu ettiğiniz mekanda kamera sistemlerimizi kullanabilirsiniz. Ayrıca kamera sistemlerimizde harekete duyarlılık özelliği de bulunuyor. Bu sayede en ufak hareket algılandığında sistem devreye girerek kayıt işlemine başlıyor.

 

Hırsızlığa Karşı Alarm Sistemi

Hırsızlığa ve çeşitli problemlere karşı yapılması gereken sadece iyi bir alarm sisteminin bulundurulmasıdır. Bu sayede hem hırsızlığa girişim önlenmiş olur veya hırsızlık esnasında devreye girerek yapılmak istenen caydırılarak uzaklaştırılır. Günümüzde iş yerleri için en önemli sistemdir alarm sistemi. Bir iş yerinde alarm sistemi yoksa o iş yeri kapı kilitlide olsa kapısı açık bir yer gibi cezbedici olabilir. Bu yüzden mutlaka alarm sistemi takarak bu çeşitli hırsızlık problemlerine karşı güvenlik sağlanmalıdır. Firmamızda bunun için çalışmaktadır.

Ani Olaylarda Güvenliği Sağlar

Alarm sistemlerimiz sadece hırsızlık değil oluşabilecek diğer olaylar içinde devreye girerek kendisini gösteriyor.

 • Evde veya İş yerinde oluşan yangın
 • Ani sel baskınları
 • Ev ve iş yerinde oluşabilecek gaz kaçağı
 • Acil yardım durumu gibi pek çok ani oluşabilecek olaylara karşıda oldukça etkili koruma sağlanmaktadır.