Dünya genelinde güvenliğin önemi, her geçen gün artmaktadır. Kameranın icadı ile başlayan güvenlik sistemleri, büyük bir atılım gerçekleştirmiştir. Bir anda hırsızların korkulu rüyası haline gelen kameralı güvenlik sistemleri, bütün mekanlar için en önemli güvenlik sistemi haline gelmiştir. Şişli alarm ahd kamera seçenekleriyle, daha net görüntü elde edebilirsiniz.

Data Güvenlik size sunabileceğimiz en önemli hizmetin İŞYERİNİZİN ve evinizin güvenliğini ve huzurunu korumak olduğunu anlıyabiliyoruz. Bize göre bu, İstanbul'da güvenlik sistemi işinize evinize sadece bir güvenlik sistemi kurmaktan başka bir şey değil gibi gözükmesin. 20 yılı aşkın süredir önde gelen  güvenlik şirketiyiz. DATA 'da ayrıca ev güvenlik alarmlarımızla birlikte çalışan ev otomasyon sistemleri geliştiren istanbul,  ev güvenlik şirketleri arasında lider konumuz. Evinizin, istanbul da, ne kadar uzakta olursanız olun, yılda 365 gün 24 saat izlediğinizden ve güvende olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Evinizin tüm güvenlik sistemleri dahil olmak üzere çeşitli felaketler için izlendiğini ve güvenliğini sağladığımızdan emin olabilirsiniz.

En İyi Güvenlik Sistemini Tercih Edin

Firmamız, yeni ve güncel kameralı sistemleri isteğiniz doğrultusunda kurmaktadır. Kurma işleminde, mekansal farklılıklar dikkatli bir şekilde tahlil edilmektedir. 700p-1080p özelliğine sahip AHD kamera, analog sistem üzerinden kullanılmaktadır.

Evinizi ve İş Yerinizi İlk Aşamada İnceliyoruz

Hırsızların her geçen gün yeni teknikler geliştirmesi, güvenlik sistemlerinin gelişmesinde önemli rol oynamaktadır. Güvenlik konusunda çözüm odaklı hareket eden şirket elemanlarımız, fabrika, imalathane, depo, ev, arsa, bahçe ve ahır gibi birçok mekanın güvenliğini gerçekleştiriyor. Her türlü hırsızlığın mubah hale geldiği günümüzde, hemen hemen her yerde güvenlik kameraları ihtiyaç haline geldi.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları

 

Sistemin Kurulumu Çok Önemlidir

Son teknoloji alarm sistemi ve kamera sistemi, profesyonel kuruluma ihtiyaç duymaktadır. Yanlış noktalara yerleştirilen kameralar, hırsızı görüntülenmedikten sonra hiç bir işe yaramaz. Aynı şekilde giriş ve çıkışları, çatıyı ve pencereleri izlemeyen bir kamera, boşa zaman kaybıdır. Bu konuda uzman çözüm seçeneklerini tercih ederek, kameralı güvenlik sistemini doğru bir şekilde kurdurmalısınız.

Kamera Sistemi Kurulumunda En Doğru Noktalar Tercih Edilmektedir

Firmamızın deneyimli ekipleri, güvenlik sisteminin kurulacağı mekanda geniş çaplı bir inceleme gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirilen bu inceleme sonunda, pencere, kapı, bahçe kapısı ve diğer geçiş noktalarını geniş açıdan görecek kamera noktaları belirlemektedir.

Kamera noktalarının doğru tercih edilmesi;

 1. Hırsızın geçiş noktalarını kapatacaktır.
 2. Hırsızların takibinden daha geniş bir açı elde edilecektir.
 3. Sistemin fonksiyonel özelliği artacaktır.
 4. Koruma maksimum seviyeye çıkacaktır.

 

Kamera tercihinin doğru bir şekilde yapılması ile birlikte, güvenlik sorunu tam anlamıyla ortadan kalkar. Firmamızın deneyimli elemanlarımız, en doğru kamera noktaları tercih ederek işe başlamaktadır. Günün her saatinde ekspertiz hizmeti için bizi rahatsız edebilirsiniz. Kısa sürede size dönüş yapılacaktır.