Ev yada işyerlerin güvenliğinin sağlanması kişilerin kendilerini huzurlu hissetmesini sağlamaktadır. Hırsızlık, gasp gibi toplumsal olaylardan korunmak herkesin hakkıdır. Şirinevler alarm kamera sizlere istediğiniz güveni sunmaktadır. Alarm sistemlerinin 7 gün 24 saat kayıt alma özelliği ile son teknolojiye uygundur. Firmamız sektöründe ki güvenlik açığı fark ederek en iyi hizmeti sunmaktadır. Evlere yada işyerlerine takılan alarm sistemleri tamamen farklı sisteme sahiptir.

Herhangi bir sağlam güvenlik çözümünün kalbi, bir hırsız alarm sistemidir. İşletmenizin türüne veya boyutuna bakılmaksızın, işyerinizin çalışma saatleri dışında güvenli ve güvende olmasını sağlamak çok önemlidir.

Hırsız Alarmı Tasarımına Yaklaşımımız
Her sitede benzersiz olduğunu anladığımız için, davetsiz misafirlere yönelik bir alarm sistemi tasarlamadan önce her zaman tam bir anket yapıp güvenlik ihtiyaçlarınızı değerlendiriyoruz. Bu, tespit edeceğimiz ücretsiz bir site anketi:

Risk seviyesi - Bunun için, sitenin fiziksel kanıtlarını, sitede gerçekleştirilen temel faaliyetleri ve işletme varlıklarının itirazını göz önünde bulunduruyoruz.
En iyi konumlandırma - Tam bir anketle, dedektörlerin olabildiğince etkili olabilmesi ve yanlış aktivasyon riskini azaltmak için en uygun pozisyonda olmasını sağlayabiliriz.
Optimum bölünmüş konfigürasyon sayısı - Alarm zonlarını, buna göre farklı alarm ayarı ve ayarlama hakkı vermemek üzere yapılandırabiliriz. Bunun bir örneği, müteahhitleri temizlemek içindir; sözleşmeli çalışanların vardiya bitiminde alarm ayarlamasına izin vermekte ancak alarmlarını devre dışı bırakmak için foblarını programlamaktadır.

 


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları

     

Alarm Sistemlerinin Özellikleri

Alarm sistemleri elektronik ürünlerdir. Kullanımı da bir o kadar kolaydır. İster kablolu yada kablosuz olarak takılmaktadır.

  • Haftanın yedi gün kayıt etme özelliğine sahiptir.
  • Kamera çözünürlüğü çok yüksektir
  • Olay anında acil numaralar anında aranmaktadır

Sinyal gücü çok fazladır. Alarm sisteminin kullanılan alana göre farklılık gösterir. Alarm sistemleri kamera sistemleri ile ortak çalışmaktadır.

Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri, güvenlik sistemleri içinde ilk sırada yer alan elektronik ürünlerdir. Günün her saatini ve kayıt altına almaktadır. Firmamız satışını yaptığı kamera sistemlerinin aynı zamanda kurulumunu da yapmaktadır. Ayrıca depolama kapasitesi çok fazladır. Geriye dönük kayıtlar rahatlıkla izlenmektedir. Sektör de yılların tecrübesi ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti sunmaktayız.

 

Kapı Alarm Sistemleri

Kapı alarm sistemleri sesli alarm sistemleri ile çalışmaktadır. Bu sistemlerin bir hat veya İnternet üzerinden kurulumu yapılmaktadır. Kapının zorlanması yada hırsızlık olayında anında ev sahibine bildirim giderek acil numara otomatik olarak aranır. Firmamız da alarm sistemlerinin kablolu yada kablosuz olarak satışını yapmaktadır. Her çeşit alarm sistemleri firmamız da mevcuttur.

Yangın Alarm Sistemleri

Yangın alarm sistemleri güçlü sensörler ile çalışmaktadır. İçerisindeki dedektörler ile olaya anında müdahale sağlanır. Dumana ve ısıya karşı duyarlı sensörler ile şifreleme yöntemi cihazların üzerine Kurulur. Yangın alarm sistemleri, hırsız alarm sistemlerin de olduğu gibi olay anında acil numaraları arama özelliği mevcuttur. Aynı zamanda ev sahibine sesli mesaj gönderme özelliğine sahiptir. Firmamızdan her türlü teknik destek hizmeti de alabilirsiniz. Aynı zamanda alarm sistemlerinin özellikleri hakkındaki gerekli bilgilendirmeler firmamızda ki yetkililer tarafından yapılmaktadır.