HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ SATIŞ VE MONTAJ

500 Evler Kamera ve alarm sistemleri satın almak için hırsızlık ya da diğer girişimlerin olmasını beklememek gerekir. İşletmenizin ve evinizin güvenliğini sağlamak, sizleri daha huzurlu hissettirecektir. Hizmet verdiğimiz güvenlik sektöründe, İstanbul’un dört bir yanında güvenlik sistemi ekipmanı satışı ve kurumu hizmetini vermekteyiz. Müşterilerimize her zamanki önerimiz, gerek duyulmadan alınması ileride yaşanacak olan pişmanlığı yok edeceği yönündedir. Evlerinize ve iş yerinize takacağınız güvenlik sistemleri sayesinde herhangi bir olumsuz durumda, kendinizi güvende ve korumada hissedersiniz.

Hırsız Alarm Sistemleri
HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Alarm Sistemleri
  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
   Kamera ve alarm sistemleri satın almak için hırsızlık ya da diğer girişimlerin olmasını beklememek gerekir. İşletmenizin ve evinizin güvenliğini sağlamak, sizleri daha huzurlu hissettirecektir. Hizmet verdiğimiz güvenlik sektöründe, İstanbul’un dört bir yanında güvenlik sistemi ekipmanı satışı ve kurumu hizmetini vermekteyiz. Müşterilerimize her zamanki önerimiz, gerek duyulmadan alınması ileride yaşanacak olan pişmanlığı yok edeceği yönündedir. Evlerinize ve iş yerinize takacağınız güvenlik sistemleri sayesinde herhangi bir olumsuz durumda, kendinizi güvende ve korumada hissedersiniz.
 
 Kilit Noktalara Güvenlik Sağlamak

İnternet sitemizdeki ürünlerimizi inceleyebilir ve bizlerle hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz. Bir işletmeye gerekli olan kamera ve alarm sistemlerinin incelemesini, sizlerin işletmenize gelerek kesinleştiriyoruz. Zorunlu olarak kamera konması gereken noktalar, binanın ve dükkanınızın kilit noktalarını da bu sırada kestiriyoruz. Önemli olanın çok fazla kamera olması değil, gerekli noktalarda kamera bulunması olduğunu biliyoruz. Verdiğimiz hizmetlerimizden bugüne kadar yüzlerce müşterimiz faydalandı ve hepsi de müşteri memnuniyeti olarak bizlere geri dönüş yaptı.

Alarm izleme merkezine bağlı olan alarm sistemleri tam koruma sağlamaktadır. Alarm izleme merkezi valiliğin onayladığı korunaklı ve güvenli olan acil tehdit durumlarında kolluk kuvvetlerini harekete geçiren birimdir.

ahd Kamera Sistemleri

ahd Kamera Kurulum ve Montajı

Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,ahd kameralı güvenlik sistemi500Evler bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve 500Evler bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır. kamera firmaları ve alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

Gaz Kaçağının Önceden Tespiti

500 evler alarm sistemleri hizmetlerimiz incelendiğinde birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerin sizleri beklediğini göreceksiniz. Amacımız yüksek fiyatlarda güvenlik hizmeti satmak değil bunun yerine müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürünlere rahatlıkla sahip olmasıdır. Kaliteli ve fiyatlarındaki uygunluğu sebebiyle, müşterilerimiz bizleri tercih etmektedir. Alarm sistemlerimiz içinde gaz kaçaklarını tespit edebilen ve yangın konusunda oldukça gelişmiş teknolojiler bulunmaktadır. Bu teknolojiler sayesinde, müşterilerimizin evlerinde ve iş yerlerinde gaz kaçakları, büyük sorunlara yok açmadan önlenebilmektedir.

Evlere ve İş Yerlerine Güvenlik

500 evler kamera ürünlerimiz sayesinde sitenizde, iş yerinizde, apartmanınızda ve hatta evinizde bile kullanabileceğiniz, uygun fiyatlı ürün hizmeti sunmaktayız. Evlerdeki odalara da takılabilecek olan ürünlerimiz genellikle daire dış kapı girişine, kat kamerası olarak da yerleştirilebilmektedir. Düzenli olarak kayıt yapan kameralarımız, kızılötesi ışınlar bulundurduğu için gece çekimleri de yapabilmektedir. Yapımında kullanılmış olan kaliteli malzemeler, müşterilerimizin ürünlerimizi tercih etmesindeki bir numaralı nedendir. Kameralarımız, dış darbelere karşı dayanıklı ve uzun yıllar boyunca kullanılabilir şekilde sitemizde satılmaktadır.