Adalar Güvenlik Sistemleri 

Alarm ve kamera hizmeti almanın doğru adresi olan işletmemiz, yıllardır bu hizmeti vermektedir. Ürettiğimiz akılcı çözümler ve müşteri odaklı tutumumuz sayesinde, güçlü bir yapıya ve geniş hizmet kapasitesine sahibiz. Müşterilerimizin her zaman ürünlerimizden memnun kalmasını istediğimiz için birinci kalite malzemeden üretilmiş, korunaklı ve uzun yıllar kullanıma uygun Adalar alarm sistemleri hizmeti sağlamaktayız. Müşterilerimiz almak istedikleri hizmetler konusunda merak ettiklerini bizlere internet sitemiz aracılığıyla sorabilir. Böylelikle akıllarındaki soru işaretleri ortadan kalkarak, bizlerden hizmet alabilirler.

Kameralar

Adalar kamera sistemleri ürünlerimiz, korumalı ve tam kapasiteli çalışmaya sahiptir. Müşterilerimize temelde iki farklı şekilde sunabildiğimiz kamera sistemlerimizi dilerseniz kablolu dilerseniz kablosuz olarak sitemizden temin edebilirsiniz. Kablolu kameraların kullanım şekli çok daha yaygındır. Ana bilgisayara kablolar aracılığıyla bağlanmış kameralar, görüntüyü bu noktaya aktararak kaydeder. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz arasında bulunan kablosuz kameralarsa wifi sinyalleri üzerinden çalışmaktadır. Duvarı delmeden monte edilebilen kablosuz kameralar sayesinde işletmenizi güvende tutabilirsiniz.​

Paneller

Alarm sistemlerimizin ana panelleri oldukça korumalı ürünlere yapılmıştır. Elektrik kesildiğinde de çalmaya devam eden alarmlarımızın içinde özel aküler bulunmaktadır. Panel kapakları ve dış gövdeleri sert plastikten yapıldığı için herhangi bir darbe aldığında bozulmayacak ve parçalanmayacak şekilde üretilmiştir. Dilerseniz alarm panellerinizde kullanmak üzere telefon modülü de alabilirsiniz. Telefon modülleri, müşterilerimizin telefonunun kodlandığı ve herhangi bir durumda siren çaldığında evde olmasanız bile sizleri çaldırarak haber veren bir üründür. Böylelikle iş yeriniz ya da evinize gerekli olan destek ekiplerinin yola çıkmasına da yardım edersiniz.

GSM Modülleri

Herhangi bir yangın ve tehlike içeren durumlarda her zaman hayat kurtarıcı olan ürünümüz GSM modülünü de internet sitemizden temin edebilirsiniz. Satın aldığınız hizmetlerimizi, dilerseniz bizler tarafından kurulmasını sağlayabilirsiniz. Müşterilerimizin iş yerlerine ve evlerine kurulum sağladıktan sonra gerekli olan alarm kapatma kombinasyonunu da göstermekteyiz. Bu kombinasyon sayesinde, herhangi bir şekilde yanlışlıkla çalışmış olan alarmınızı kapatarak, insanları paniğe sürüklemezsiniz. Ürünlerimiz arasında sıkça tercih edilen su baskını sirenleri, yere yakın noktalara konumlandırılır. Böylelikle herhangi bir su basmasında, su alarma ulaştığında çalmaya başlar.