Son yıllarda özellikle ev dışında olunduğunda sürekli bir endişe hali ortaya çıkmaktadır. Boş kalan evde oluşabilecek zarar verici durumlardan kurtarmak için alarm sistemlerini kullanmak en akıllıca çözümdür. Kamera ve alarm cihazlarının monte edilmesiyle artık tüm aile bireyleri daha rahat nefes alabilecekler. Her gün evden çıkarken aklınız evinizde kalmasın diye sitemize hemen erişim sağlayın ve tüm detayları öğrenin. Altunizade alarm kamera sistemlerinin hepsine tek tıkla ulaşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kamera sistemlerimizin tüm özellikli olması fiyat aralığını arttırmaktadır. Bu kapsamda bize güvenin ve gereken tüm koşulları siz değerli müşterilerimize sağlayalım. Altunizade alarm cihazlarının tam karşılığı olarak sizlere destek vermekteyiz.

ofis alarm sistemleri 

Anadolu yakası ilçesinde tüm mahalle sakinlerine alarm sistemleri uygulamalarında en uygun fiyatlarla yardımcı olmaya çalışmaktayız genelde ev alarm işyeri alarm çevre alarm sistemleri güvenlik kamera sistemlerinde hem fiyatta hem ödeme de yardımcı oluyoruz en hızlı bir şekilde gün içersinde teknik servis olarak hizmet sunmaktayız Alarmınızın bakımımı geldi veya elektrik kesildiği zaman alarmınız mı çalıyor bir telefon kadar yakınınızdayız! Alarmınızın kesinlikle yetkili servis tarafından bakımını kurulumunu yaptırın tavsiyemiz bu yöndedir alarm işi çok ciddi bir iştir kamera sistemi gibi bir iş değildir.

Hırsız Alarm Sistemleri
HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  •  Hırsız alarm sistemleri
  •  Gaz alarm sistemleri
  •  Soygun alarm sistemleri
  •   Su basma önlem sistemleri
  •  Kapı alarm sistemleri
  •  Alarm Ekipmanları

Kaliteli Ve Uygun Cihazlarla Tam Güvenliği Sağlayın

Belli dönemlerde alarm ve kamera sistemlerinde %50 indirimli fiyatlarımız sayesinde bütçenizde bu konuda daha rahat olacak. Kurulumunu yaptırmak istediğiniz tüm alarm sistemlerinin arkasında olarak değerli müşterilerimizin daha güvende ve daha mutlu olmasını sağlıyoruz. Çocuklarınızı uzaktan kontrol etmek veya hırsızlara karşı ufak bir önlem almak için sitemizden istediğiniz alarm sistemi cihazını isteyebilirsiniz. Kötü niyetli kişilerin çok olduğu bu dönemde hem kendinizi hem de tüm sevdiklerinizi koruma altına almanın en doğru yolu bizimle tanışmaktan geçecektir.

Kamera sistemlerinin En Doğru Avantajları İçin Buradayız

Altunizade kamera ihtiyaçları için sadece bizim siteye giriş yaparak güvenli alışverişin temellerini oluşturmaktadır. Su baskını, hırsız alarmı, yangın alarmı, gaz kaçağı alarmı için gerekli olan cihazlara sayemizde ulaşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ev ve iş yeri güvenliğinde kalitemize ve farkımıza her zaman tam destek verebilirsiniz. Bizi yakından tanıyarak daha huzurlu günlere merhaba deme şansı elde edebilirsiniz.

 

Alarm izleme merkezine bağlı olan alarm sistemleri tam koruma sağlamaktadır.Alarm izleme merkezi valiliğin onayladığı korunaklı ve güvenli olan acil tehdit durumlarında kolluk kuvvetlerini harekete geçiren birimdir.

ahd Kamera Sistemleri

ahd Kamera Kurulum ve Montajı

Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,ahd kameralı güvenlik sistemi bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır. kamera firmaları ve alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

Evlerde ve İş Yerlerinde Maksimum Korumanın Tek Adresi

Tüm alarm sistemleri farklı alanlarda geliştirilerek sunulmaktadır. Gelişen ve değişen teknolojiye göre imalatı yapılan tüm alarm ve kamera cihazlarında önemli detaylar sitemizde yer almaktadır. Özel kampanyalar ve kolay ödeme fırsatlarıyla her an yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Her alanda sizi yalnız bırakmayacağız. Görüntülü veya görüntüsüz alarm sistemleriyle dışarıdan gelebilecek her kötülüğe karşı kendinizi koruma fırsatı yaratın.