Alarm sistemleri en kısa tanımıyla, takılı oldukları yerde hırsızlık, yangın ve sağlık sorunu gibi durumlara karşı tepki veren, durumdan ilgilileri haberdar edip, yardım çağırmak amaçlı kullanılan sistemlere verilen isimdir. Güvenlik kamera sistemleri ise iç ve dış mekanlar ile çevre güvenliği noktasında gerekli güvenliğin sağlanması amacıyla oluşturulan görüntüleme sistemlerini kapsar. Firmamız hem güvenlik kamera hem de alarm sistemlerinde teknolojiyi takip eden yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedir. Bu hizmetler kapsamında Ayaspaşa alarm ve kamera kurulumları profesyonel ekiple firmamızca sağlanmaktadır.

 

Data Alarm Sistemi, 15 yılı aşkın bir süredir Türkiye ve İstanbul  topluluğuna hizmet etmekte ve bir aile tarafından işletilen data güvenlik sistemleri şirketidir.

Güvenlik sisteminizin ihtiyaç duyduğunuzda çalışacağını ve yerel servis tarafından desteklendiğini bilerek rahat olabilirsiniz .Eviniz veya işiniz için ucuz bir hırsız alarmı sunan alarm şirketlerinden reklamları görmüş veya duymuş olabilirsiniz. Pek çok güvenlik alarm ve kamera şirketinden farklıyız:Evinize veya işinize ve ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş güvenlik sistemleri ve yangın alarm sistemleri oluşturuyoruz, "kutunun dışında" veya "bir boyut hepsine uyuyor" sistemi değil.Güvenlik sistemlerimiz güvenilir, UL listeli ve kullanımı kolay ve anlaşılır.İzleme istasyonuna telefonla iletilen sinyallere ek olarak, son teknolojiyi sunuyoruz: radyo vericisi ve İnternet izleme sistemi Kişiselleştirilmiş yerel servis.Akıllı telefonlar veya İnternet bağlantısı ile kontrol edilebilen alarmlar.

 

Keşif ve Projelendirme Aşaması

Firmamızca uzman personel ile kurulumu istediğiniz ev, iş yeri veya risk noktasında, gerekli tüm keşif aşaması yerinde yapıldıktan sonra kurulum istenen yerin şartları ve bütçenize göre en uygun projelendirme yapılarak sunulur. Bu projelendirme de en yüksek verim ve hizmet kalitesinin en uygun fiyatla temini noktasında çalışılarak memnuniyetiniz ön planda tutulur.

Kurulum Aşaması

Güvenlik kamera sistemleri ile alarm sistemleri, bütünleşik bir yapıda olmaları gerekli olduğundan gerek proje ve gerekse kurulum aşamalarında birbirleriyle uyum içinde çalışabilme koşullarının en üst düzeyde sağlanması zorunludur. Konusunda uzman ve profesyonel ekiplerimiz ve markamızın güvencesi ile en uyumlu kurulumlar, en uygun maliyet çözümleri ile birlikte firmamızca gerçekleştirilmektedir.

Yüksek Kalite Standardı

Sunduğumuz hizmetler kapsamında kullandığımız güvenlik kamera sitemlerinde dahili yada sonradan eklenebilecek mikrofonlar vasıtasıyla görüntü ile beraber ses kaydı imkanı da mevcuttur.

Yine isteğinize göre kablolu veya kablosuz olarak oluşturacağımız alarm sistemlerinde de aktif hale getirme ve kapama işlemleri şifre tuşlanarak, uzaktan kumanda veya telefon ile yapılabilme kolaylığını da sizlere sunuyoruz.

Firma olarak çalışma esasımızın temeli gelişen ve her geçen gün yenilenen teknolojiyi güncel olarak takip ederek, son teknoloji içeren sistemler ile sizlere hizmet sunmaktır. Bu şekilde güncel teknoloji takip edilerek en yüksek kalite standartlarına sahip ürün ve malzeme ile sistemlerimizi isteklerinizi gözeterek kuruyoruz.

Bu şekilde istediğiniz mekan ve yerde ayrıca Ayaspaşa kamera ve alarm kurulumları tarafımızca yüzde yüz müşteri memnuniyetinin sağlanmasına yönelik olarak yapılmaktadır.

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 
Alarm izleme merkezine bağlı olan alarm sistemleri tam koruma sağlamaktadır.Alarm izleme merkezi valiliğin onayladığı korunaklı ve güvenli olan acil tehdit durumlarında kolluk kuvvetlerini harekete geçiren birimdir.

 

Kamera Kurulum ve Montajı

Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemien çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve evleri korumak için kullanılmaktadır. kamera firmaları ve alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.