Son Teknoloji Güvenlik Alarm Sistemlerinde Güvenlik Kalitesi Hemen Arayın!

Alarm ve kameralarımız sayesinde müşterilerimize hem daha iyi hem daha güvenilir ortamların hizmetini sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini en üstte tuttuğumuz işletmemizde, farklı modellerde ürün satışı gerçekleştirerek her müşterimizin cebine ve ihtiyaçlarına uygun olanı satın almasını sağlıyoruz. Kaliteli ürün satışı yapmaya gayret ettiğimiz sitemizde, müşterilerimizle iletişim kurarak hangi güvenlik ekipmanlarına ihtiyaç duyduklarını belirliyoruz. Danışan ve fikir almak isteyen müşterilerimize sorduğumuz sorulardan birisi de güvenlik önlemi almak istedikleri alanda kalıcı mı geçici mi olduklarıdır.

Ev Güvenliği Çözümleri · 7/24 Teknik Servis · Ücretsiz Keşif İmkanı · İş Yeri Güvenliği Çözümü Ev Alarm Sistemleri ​​Siz evinizdeyken ya da dışarıdayken, hem sevdiklerinizi hem de eşyalarınızı kötü niyetli kişi ya da kişiler tarafından korumak için bizleri arayıp yardım alabilirsiniz.

Güvenlik Ev Alarm Sistemleri Sayesinde Can ve Mal Güvenliğiniz Koruma Altında! alarm sistemleri ile eviniz daha pratik, konforlu ve güvenli olacak: yaşam alanlarınızda huzurlu bir şekilde yaşayacaksınız.

 

 Alarm Sistemleri Hırsız Alarm Sistemleri
HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları

Kablolu ve Kablosuz Sistemler

Bu sorunun cevabı bizler için önemlidir. Müşterilerimize sunacağımız hizmetimizde kablosuz ya da kablolu alarm ve kamera seçeneklerimiz mevcuttur. Geçici oldukları mülklerdeki güvenlik sistemlerini kablosuz olarak kurarak, hem tadilat masrafından müşterilerimizi kurtarıyoruz hem de olası bir taşınma durumunda kameraları ve güvenlik sistemini rahatça başka noktaya taşımalarına yardımcı oluyoruz. Kalıcı oldukları mülklerdeyse müşterilerimize tesisatın içinden geçirilen kamera ve güvenlik sistemlerini önermekteyiz. Kablolu sistemler, duvar içine gömülmesi gereken yapıdadır. Bu yüzden duvarları tekrar delerek başka noktaya taşımak oldukça zahmetli ve finansal açıdan zarar verici olacaktır.

 

Alarm Sistemlerinde Teknoloji

Ayazağa alarm sistemlerimizin içinde yer alan gaz detektörleri ve yangın alarmları oldukça sık tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. Özellikle kışın tüpten ya da sobadan sızan zehirli gazların fark edilmesini ve zehirlenme yaşamadan insanların hayatlarını kurtarmaya yarayan ürünlerimiz olan gaz detektörleri, çoğu yiyecek içecek işletmesinde de zorunlu olarak kullanılmaktadır. Yangın alarmlarını dilerseniz sadece dumanı aldığında çalışan ya da su püskürterek yangını kontrol altına alan olarak iki farklı seçenekten seçerek satın alabilirsiniz. Sunduğumuz geniş yelpazeden tüm müşterilerimizin faydalanması için uygun fiyat politikasıyla ilerlemekteyiz.

Kamerayla Güvenlik Sağlamak

Ayazağa kamera sistemlerimiz sayesinde hem evlerinizi hem de iş yerlerinizi kontrol altına almak oldukça kolaydır. Kameralar gece gündüz çekim yaparak herhangi bir saldırı, hırsızlık ve gaspta sizlerin işine çok yarayacak bilgileri elde etmenizi sağlarlar. Dış cephelere takılarak apartmanların kontrolünü de sağlayan kameralar, insanların hayatlarını kolaylaştıran uygulamalardandır. Ürünlerimiz arasında bazı kameralarımız, ısıya göre hareket etmekte ve hedefe kitlenerek onu takip edebilmektedir.