İnsanlar evlerinde ve iş yerlerinde hırsızlık ya da bir olay olduktan sonra genellikle güvenlik önlemi alma yoluna giderler. Güvenlik önlemleri aslında her hangi bir olayı engellemek için geliştirilmiştir, bir olay olduktan sonra tekrarlanmaması için değil. Bu durumda, evlerinizde ve iş yerinizde kendinizi güvende hissetmeniz için bir olay yaşanmasını beklemeden, güvenlik sistemlerinin kurulumunu sağlamak sizler için son derece faydalı olacaktır. Hizmet verdiğimiz sektörümüzde, müşterilerimizin kendilerini güvende hissedecekleri şekilde evlerini ve iş yerlerini güvenlik sistemleriyle donatıyoruz.

Güveninizi önemseyen ve güvenlik teknolojisi hakkında bilgi sahibi gerçek kişiler tarafından desteklenen bir güvenlik sistemi

Yukarıdaki hususların bir güvenlik sisteminde eksik olması, güvenlik sistemlerinin her şeyde olduğu gibi yaşantıyı kötü bir hale getirebilir ve sistemi değersiz hale getirebilir, eğer bunları kullanmazsan, çalışmazlarsa

Özspy'de, her müşteriye en iyi güvenlik sistemlerini tasarlama, kurma ve yükleme konularında gurur duyuyoruz, bu maliyetle değil, sonuç ve insan tecrübesi ile ilgilidir.

Sana söz verdigimiz, sana fazla meydan vermeyeceğiz ya da aslında satmamaktayız. Tüm ekibimiz, sanayi yönergeleri, Avustralya standartları, Hükümet yönetmelikleri çerçevesinde çalışan resmi lisanslı güvenlik danışmanlarıdır, ancak hepsinden önemlisi ekibimiz sizin gibi kişilere yardımcı olmak isteyen kişilerden oluşmaktadır.


Hırsız Alarm Sistemleri
HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları

Alarm Sistemleriyle Güvenlik

Uygun fiyatlı ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturarak, kaliteli ve garantili hizmetler veriyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana Azapkapı alarm sistemleri alanında geniş bir hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin arabalarında, evlerinde ve iş yerlerinde kullanabilecekleri bu alarm sistemlerimiz sayesinde, sayısız hırsızlık ve gasp engellendi. Sizler de kendinizi güvende hissetmek ve geleceğinizi karartmamak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçerek gerek olan güvelik sistemlerinizin kurulumunu sağlayabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden de verdiğimiz tüm hizmetlerimizi inceleyerek bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Kameralar

Azapkapı kamera sistemlerimiz içinde birbirinden gelişmiş teknolojiye sahip olan ürünlerimiz mevcuttur. Yurt dışında son çıkan teknolojik kamera sistemlerini inceleyerek, müşterilerimiz için getiriyor ve firmamız sayesinde ulaştırıyoruz. Kaliteli ve garantili olarak satın aldığımız ürünlerimizi ilk önce bizler deniyor, daha sonrasında müşterilerimize tavsiye ediyoruz. Kameralar, farklı görüş açıları ve yakınlaştırma dereceleri olan sistemlerdir. Bu kameralardan kaliteli ve zoom özelliği olanını satın almanız herhangi bir durumda, plaka tanıma özelliğini kullanmayı bile gerektirebilmektedir. Kameralar bilinenin aksine sürekli olan kayıt yaparlar ve gece görüşü kameralar da bu yüzden üretilmiştir.

 

Gece Görüş Kameraları

Gece görüşlü kameralar sayesinde müşterilerimizin güvelik sistemi kurdurduğu alanlar, yedi yirmi dört izlenebilmektedir. Kızılötesi ışınları sayesinde siluetleri belirlediği andan itibaren kızılötesi özelliği devreye girer ve cismin tanınmasına yardımcı olur. Gündüz ve gece de kayıt yapabilen bu kameralar dilenirse iç mekanlarda, dilenirse aparman girişi ya da işletme kapısında da kullanılabilmektedir. İç mekan kameralarında gelişen bir teknoloji olan camlı kameralar, dışarıdan gelebilecek darbelere karşı kamerayı korumayı ve sağlıklı kayıt almasını amaçlar