Kameralar ve alarmlar, hayatımızın hemen hemen her alanında kullanabileceğimiz güvenlik önlemlerinin başında gelmektedir. Bu güvenlik önlemleri bizlerin hayatını korurken, herhangi tehlikeli durumlarda siren çalarak da olaya müdahale etmektedir. İnsanlar, canlarını ve mallarını korumak için farklı yöntemler kullanabilirler. En güvenilir yöntemlerden birisi, teknolojinin getirisi olan kamera ve güvenlik sistemleridir. Yıllardır içinde bulunduğumuz sektörde, müşterilerimize kamera ve alarm sistemleri alanında hizmet vermekte ve onları mutlu etmeye odaklanmaktayız.

İstanbul’da Büyükçekmece en fazla nüfusun yaşadığı ve çok sayıda iş yerinin bulunduğu bir ilçedir. Büyükçekmece alarm kamera sistemlerine ihtiyaç daha fazla duyulmaktadır. Bunun için firmamız güvenlik sistemlerinin kurulumlarını Büyükçekmece bölgesinde çok sayıda yere gerçekleştirmiştir. Sistemlerimiz arasında hırsızlık olaylarını önlemek için güvenlik kamera ve alarm sistemleri bulunmaktadır. Bu sistem dışında can ve mal güvenliği için gerekli olan gaz kaçağı alarmı, yangın alarmı, su baskını alarmı, yüksek ısı alarmı gibi çeşitli alarm sistemlerimizde bulunmaktadır.

Kaliteli Hizmet ve Güvenlik

Müşterilerimizin her zaman kaliteli hizmet almasına odaklanıyoruz. Her zaman en gelişmiş teknolojileri takip ederek, müşterilerimize en doğru hizmeti vermeye çalışıyoruz. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri satarak, danışanlarımızın evlerinde, iş yerlerinde güvende olmasını hedefliyoruz. İnternet üzerinden bilinmeyen markalardan satın alınan ürünler, gerekli güvenliği yerine getirmezken bizler bu duruma bir son vermek için çalışıyoruz.

Kamera Sistemlerinin Faydaları

Kamera sistemlerimiz oldukça farklı başlıklar altında sunulmaktadır. Bir binanın dışını izleyebilecek güçteki kameralarımızdan evdeki odaları izleyebilecek gizli kameralara kadar hizmetimiz bulunmaktadır.Büyükçekmece alarm kamera sistemleri hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği ürünleri önceden keşfederek, onlara en ihtiyaç duyacakları anlarda yardımcı oluyoruz. Desteklediğimiz danışanlarımıza, kamera sistemleri sayesinde herhangi bir hırsızlık ve gasp durumlarında yardımcı olacak ürünler satıyoruz.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  •  Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  •  Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  •  Kapı alarm sistemleri
  •  Alarm Ekipmanları

Can ve Mal Güvenliği

Dünyanın her yerinde en büyük sorunlar başında can ve mal güvenliği sorunları gelmektedir. İnsanlar ve kurumlar çeşitli yöntemlerle bu sorunlara karşı önlemler almaya çalışmaktadır. Firmamız tüm güvenlik önlemlerinin alınmasında hizmet vermeye çalışmaktadır. alarm kamera talepleri aldığında sistemin en verimli şekilde çalışabilmesi için kaliteli ürün kullanmaya özen göstermektedir. Can ve mal güvenliği için yapılan güvenlik sistemlerinde kalitesiz ürün kullanıldığında yanlış alarm verecek kaliteli görüntü kaydı yapamayacaktır. Yanlış alarm belirli bir süre sonunda insanları yanlış yönlendireceği için güvenlik sorunlarının ortaya çıkmasına neden olacaktır.

 
     

Şehir Güvenliği

Teknolojik gelişmeler devam ettikçe şehirlerde insanların daha güvenli bir yaşam sürebilmeleri için çeşitli güvenlik önlemlerinin alınması kolaylaşmıştır. alarm kamera sistemleri kurulumları yaparak şehrin belirli yerlerindeki caddelerin ve meydanların daha güvenli duruma gelmesine katkı sağlıyoruz. Yerel yönetim birimleri çeşitli güvenlik kamera sistemleri ile güvenli ortamlar oluşturuyorlar. Firmamız her türlü güvenlik kamera ürünlerinin satışlarını ve kurulumlarını yaparak tüm müşterilerine her türlü desteği veriyor.

Yangın Alarmı

Tüm canlılar için en büyük tehlikelerden birisi yangın olaylarıdır. Evlerde ve iş yerlerinde meydana gelebilecek yangın olayları ani gelişen bir olay olduğu için can güvenliğini tehlikeye sokmaktadır. Yangın alarm sistemleri sayesinde ilk duman oluşumunda alarm sistemi çalışarak insanları uyaracak ve can güvenliklerini almalarını sağlayacaktır. Yangın alarmı sistemlerini evlere ve iş yerlerine kablosuz sistem olarak kuruyoruz. Kablosuz sistemlerin kurulumları daha kolay ve basittir. Firmamız yangın sisteminin duman yoğunluk ayarını kullanıldığı ortama göre ayarlamakta ve kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Alarm Sistemlerinin Faydaları

Alarmlar özellikle geceleri olan hırsızlıklara karşı oldukça başarılı performanslar sergilemektedir. Ürünlerimiz arasında farklı amaçlar için hazırlanmış alarm sistemleri de bulunmaktadır. Dilerseniz sadece hırsızlık için üretilmiş olan alarm sistemlerimizden, dilerseniz bir zehirlenme önlemi olarak gaz detektörlerimizden faydalanabilirsiniz. Müşterilerimizin can güvenliğini yabana atmadan her zaman en iyi noktada hizmet vermeyi hedefliyoruz. Kalitemizden şaşmadan ürünlerimizi müşterilerimize teslim ediyoruz.

Kurulum Aşaması ve Garanti Kapsamı

Garantili olarak satışını yaptığımız ürünlerimizi, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda iş yerlerine ya da evlerine kurabiliyoruz. Böylelikle, hem tam çalışan bir ürün teslimatı yapıyor hem de gerektiğinde bakımlarını ve tamirlerini sağlayarak devamlı olarak güvenli bir alanda yaşamalarına yardımcı oluyoruz. Zaman içinde gerek kirlenme gerekse kablo eskimelerinden dolayı yaşanan teknik sıkıntıları kısa sürede çözerek, hizmetlerimizi müşterilerimizle kaliteli şekilde buluşturuyoruz.