Huzurlu bir yaşam için güvenlik önemlidir. Büyük iş merkezlerinde, hastanelerde ve benzeri yerlerde güvenlik görevlisi, huzurun kaynağıdır. Güvenlik görevlileri sadece girişi kontrol ederken, güvenlik sistemleri binanın bütün girişlerini kontrol edebilir. Güvenlik görevlilerinin işini kolaylaştıran kameralı güvenlik sistemleri, mekansal anlamda maksimum güvenlik sağlamaktadır. Başaksehir alarm sistemleri kamera cihazları, ilk keşif işleminin sonunda belirlenmektedir.

Son zamanlarda ülkemiz oldukça yoğun bir şekilde göçler almaktadır. Bunun yanı sıra ise sürekli olarak artan nüfuslar dolayısı ile de güvenlik konusu üzerine daha fazla bir önem arz edilmektedir. Kamera sistemleri bizlerin can güvenlikleri açısından çok büyük bir önem arz etmenin yanı sıra ayrıca kendi mal güvenliğimiz açısından da büyük önem taşır. Güvenlik açısından icat edilmiş olan bu sistemler sadece Başakşehir ile de kalmayıp Türkiye'nin birçok bölgesinde yoğun olarak işlem görmektedir. Başakşehir alarm kamera bu etmenlerden kaynaklı bir şekilde oldukça büyük önem kapsamaktadır.

Başakşehir Konumu Ve Güvenlik İhtiyacı

Başakşehir son zamanlarda özellikle de göçler ile oldukça yüksek bir yoğunluğa sahiptir. Bundan kaynaklı olarak sürekli bir şekilde güvenlik ihtiyacı mevcuttur. Bu mevcudiyet dolayısı ile alarm kameralara duyulan ihtiyaç giderek artmaktadır. Sizlerde Başakşehir alarm kamera ile güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.kamera sistemleri satın almayı düşünüyorsanız Data Güvenlik Alarm’dan bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Kaliteli Cihaz Profesyonel İşçilik

Yıllardır bu sektörde hizmet veren kuruluşumuz, hırsızların korkulu rüyası güvenlik sistemlerini kısa sürede kurmaktadır. İlk aşamada, binayı inceleyen ve geçiş noktalarını not eden ekibimiz, ‘en uygun güvenlik sistemi’ tercihini güncel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Özel güvenlik kameraları, IP tarzı kameralar, küçük mekanların kontrolünü sağlayan kameralar, bakıcı kontrolü ve bebek kontrolü için tercih edilen kameralar, firmamız tarafından kurulmaktadır. Yeni çıkan cihazları takip eden firmamız, güvenlik sektöründeki yenilikleri anında hizmet programına yansıtmaktadır. ‘Daha etkili ve daha güvenli’ parolasıyla yola çıkan ekibimiz, 7/24 güvenlik çözümleri sunmaktadır. Modası geçmiş veya güvenlik sistemi kategorisinde etkisiz cihazları sistemimizde kullanmıyoruz.

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ


  • Yangın alarm Sistemleri
  •  Hırsız alarm sistemleri
  •  Gaz alarm sistemleri
  •  Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
 

Kaliteli Güvenlik Çözümleriyle Tanışın

Hizmet kalitesini güncel bir şekilde gerçekleştiren elemanlarımız, ilk aşamada kaliteli malzeme tercihi gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra profesyonel işçilik de önemli bir konu. Firma olarak, bu iki konuda güncel çözümleri ön plana alıyoruz. İşinin ehli elemanlardan oluşan ekibimiz, garantili parça seçenekleriyle sistem çözümleri sunuyor. Garantili parça, profesyonel işçilik ve 7/24 servis hizmeti, güvenlik sistemleri programımızın ana konularını teşkil ediyor. Kısa sürede güvenlik sisteminin kurulabilmesi için müşteri hizmetlerimizi her zaman için arayabilirsiniz.

Teknolojinin Son Harikası Cihazlar

Her geçen gün çözünürlük, zom, kare yakalama ve ihbar gönderme kategorisinde etkili olan cihazlar piyasaya çıkıyor. Güvenlik konusunda güncel cihazları sisteme dahil eden şirketimiz, güvenliğin maksimum seviyeye çıkması için çözüm seçenekleri sunmaktadır. Son model cihazları sisteme dahil eden firmamız, yedek parça konusunda da çözüm üretmeye devam ediyor. Firma olarak yedek parça sorunu olmayan kaliteli cihazları tercih ediyoruz.

Her Mekan İçin Güvenlik Çözümleri Sunuyoruz

Ev, iş yeri, dükkan, büro, ofis, çocuk odası ve bahçe gibi birçok mekanın güvenliği, kameralı sistemle maksimum seviyeye çıkmaktadır. Bütün bu mekanların sorunsuz bir şekilde korunabilmesi için, bu konuda uzman olan firmaların ilk aşamada tercih edilmesi gerekir. Firmamızın tecrübeli personeli, bütün mekanlar için özel kameralı güvenlik sistemi kurmaktadır.

 
Güvenlik amaçlı  Kamera sistemlerinin temel amaçlarından biri caydırıcılık sayesinde suç işlenmesine engel olmak, suç işlenmesi durumunda bunun çabucak fark edilerek olaya anında müdahale edilmesine olanak sağlamak ve elde edilen görüntüleri kayıt altına almaktır.Gözetlenen bölgenin muhtelif yerlerine uygun bir şekilde yerleştirilecek kameralar sayesinde bütün alan gözetim altında tutulacak, olası bir olay ve suç teşebbüsü fark edilecek ve anında müdahale edilmesine olanak doğacaktır. Korunulan bölgenin tamamını kapsayacak şekilde yapılacak bir kurulum, bütün bölgenin sadece birkaç güvenlik elemanı ile gözetlenmesi ve korunmasına olanak sağlayacak, bu sayede koruma için gerekli güvenlik personeli sayısını büyük ölçüde azaltacaktır.
 

Hırsızlar için kamera sistemi korkutucu olabilir. Kamera olan yerde hırsızlık gibi durumlar yaşanmaz ve kafanız rahat uyuyabilirsiniz. Bulunduğunuz bölge için kamera sistemlerinde kablolu kablosuz olarak iki farklı seçenek sunulmaktadır. Kablolu sistem hareket sensörleri ve sabit yer açısından sıklıkla kullanılmaktadır evler için ise, kablosuz olanını çok sık kullanılmakta olup estetik açısından şık durmaktadır. Başakşehir kamera sistemleri kaliteli ve güleryüzlü çalışanları ile bir telefon kadar uzağınızda. Ucuz diye aldanıp başka kamera sistemleri taktırdığınız da paranız boşa çöpe gitmesin, kaliteli ve bütçeniz için aradığınız herşey bizde mevcuttur.

 

Başakşehir Alarm izleme merkezine bağlı olan alarm sistemleri tam koruma sağlamaktadır. Alarm izleme merkezi valiliğin onayladığı korunaklı ve güvenli olan acil tehdit durumlarında kolluk kuvvetlerini harekete geçiren birimdir.

Ahd Kamera Kurulum ve Montajı

4 Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,ahd kameralı güvenlik sistemi Başakşehir bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.kamera firmaları ve alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

7/24 Destek İmkanı

Kamera sistemlerindeki teknolojiyi etkin bir şekilde kullanarak, Başakşehir kamera sistemleri çözümlerimizle Başakşehir ilçesi genelinde ev ve işyerleriniz için her zaman dinamik bir güvenlik sağlayabilirsiniz. Günümüzde güvenlik sistemleri açısından en önemli olgulardan birisi olan kamera sistemleri sayesinde dünyanın neresinde olunursa olunsun, kullanıldığı mekandaki anlık durum hakkında görsel veri elde edilebilmesi mümkün oluyor. Üstelik her türlü olay ve duruma ilişkin olarak kayıt altına alınan görüntüler ise pek çok noktada tüketici cephesinde ciddi bir avantaj imkanı oluşturuyor. Bu gibi durumlarda profesyonel çözümler ve destek sağlayacak çağrı merkezi hizmetlerine ise 7/24 ulaşabilirsiniz. Tüm bu hizmetler için firmamızı kolayca arayarak, bilgi alabilirsiniz.