Kamera sistemleri son yıllarda yerel anlamda en çok kullanılan güvenlik önlemleri arasında yer alır. İlk çıkan kamera sistemleri arasında yer alan analog kameraların görüntü kalitesi yeterli değilken, geriye dönük görüntü alma ise ip kameralara göre daha zordur. Ip kameralar modellerine göre kablolu ve kablosuz olarak ikiye ayrılır. Ancak her iki çeşit içinde de ip kameralar görüntüleri dijital veriye çevirerek anlık yakalayabilme olasılığı sağlar. Firmamız müşterilerinin isteklerine göre kablolu veya kablosuz ürün satışı yapar. Bu noktada sizlere kurulumu yapılacak mekana göre satış danışmanlarımız teknik destek hizmeti verir. Firmamızı arayarak ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi veriniz.

Alarm ve kamera sistemleri ile hırsızlık dahil tüm güvenlik risklerini en aza indirmeyi amaçlamaktayız. Firmamız kurulduğu günden itibaren İstanbul başta olmak üzere ülkemizin tüm bölgelerine güvenlik sistemleri ekipmanları temini ve sistem kurulumu işlemlerini yapıyor. alarm kamera sistemleri ile iş yerinizi, evinizi güvenlik altına alabilirsiniz. Çünkü hırsızlık olaylarına karşı alınabilecek en iyi önlemler arasında güvenlik kamera sistemleri bulunmaktadır. Hem caydırıcı hem de tespit özelliğinden dolayı firmamızdan talep edilen güvenlik sistemleri başında gelmektedir.

Kamera Sistemi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İster evlerimizi ister iş yerlerimizi korumak için kullandığımız kamera sistemlerini tercih ederken öncelikle iyi bir markanın ürünlerini tercih etmelisiniz. Bunun yanında kamera sistemlerini alırken mutlaka yüksek çözünürlükte görüntü kalitesinin olmasına dikkat edilmelidir. Ses sistemi iyi olmalıdır ki geriye dönük kayıtlarda sesler iyi analiz edilebilsin. Firmamız iyi kalitede ürünlerin satışını yapar. Dilerseniz müşteri hizmetlerimizi arayarak ürünler ve kurulum hakkında bilgi alabilirsiniz. Bahçelievler alarm kamera sistemi satışı yapan firmamızda her keseye uygun ürün satışı mevcuttur.

Alarm Sistemleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Alarm sistemleri alırken öncelikle hangi amaç için alınacağı belirlenmelidir. Zira piyasada yangın, hırsızlık, sağlık, gaz kaçağı, su baskını gibi acil durumlar için alarm sistemlerinin satışı yapılıyor. Bunun için kurulum yapılacak olan alanın da keşfi oldukça önemlidir. Çünkü kablolu alarm sistemi ya da kablosuz alarm sistemi tercihi de bu noktada devreye girer. Firmamız müşterilerine satış sonrası da teknik destek sağlayan köklü bir firmadır.

Çevreniz de kamera sistemleri ve güvenlik sistemleri satan birçok firmaya denk gelmişsinizdir. Hepsinin farklı çalışma sistemleri vardır. Ancak güvenlik sistemleri ve kamera sistemleri satan kurumların birçoğunda genellikle aylık ve sürekli ödeme sistemi mevcuttur. Sizlere rutin olarak kontrol sözü verilir ve bu kontrol fiyatlara dahil edilir. Ancak diğer bir sistem olan ve sadece satın alırken para ödediğiniz sistem kamera sistemleri içerisinde en sık tercih edilen sistemdir. Çünkü 2 yıl garanti verilmesi ve devamında ise yaşadığınız sorunların ufak rakamlara halledilmesi, uzun vadede sizlerin daha kazançlı çıkmasını sağlamaktadır. Her zaman da en mantıklı güvenlik ve kamera sistemleri de budur. Uzun yıllar boyunca kamera sistemlerini sorunsuz bir şekilde kullanabilir ve güvenliğinizi garanti altına almış olabilirsiniz.

Güvenlik Tedbirleri

İnsanlar evleri için güvenlik tedbirlerini kendileri alırlar. Kimileri çelik kapı sistemleri kullanırken, birçok insan güvenlik kamera ve alarm sistemleridahil tüm güvenlik önlemlerini alırlar.alarm kamera sistemi kurulumu yaptırmak isteyenler öncelikle firmamızı arayarak yaptırmak istedikleri sistem hakkında bilgi alabilir ve kurulumu yaptırabilirler. Evlerde alınacak güvenlik tedbirleri arasında, çeşitli alarm sistemleri bulunmaktadır. Firmamız eviniz için proje hazırlıyor ve tüm malzemelerin teminini sağlayarak evinizi güvenli duruma getiriyor. Yangın alarmı, gaz kaçağı alarmı can ve mal güvenliği açısından yapılası gereken en önemli güvenlik tedbirleridir.

 

Can Güvenliği

İnsanların en tabi hakları arasında kendi can ve mal güvenlikleri için çeşitli tedbirleri alması bulunmaktadır. Önceden güvenlik kamera sistemleri ve alarm sistemlerinin kurulumları maliyetleri yüksekti ve insanlar maliyetinden dolayı yaptırmıyordu. alarm kamera sistemlerinde yeni teknoloji ürünleri kullanmaya başladık ve yeni ürünlerin özellikleri artmasına rağmen maliyetleri oldukça düşüktür. Artık can güvenliğiniz için yatıracağınız güvenlik sistemlerini firmamız sizlere en ekonomik fiyat avantajları ile sunmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz tüm güvenlik sistemlerinin kurulumlarını en güvenli şekilde yapmaktadır.

Kamera Sistemleri Fiyatları

Kamera sistemleri fiyatları öncelikle ürünlerin markasına göre değişir. Akabinde ürünün teknik donanımı da fiyatı etkiler. Öte yandan da kablolu ya da kablosuz olması, lenslerinin kalitesi ürün fiyatlarını belirler. Firmamız da aradığınız her ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Alarm Sistemleri Fiyatları

Alarm sistemleri fiyatları ürüne göre değişir. Yangın alarm sistemi ile su baskını alarm sistemi aynı fiyat değildir. Bu noktada güvenilir ve garantili ürün satışı istiyorsanız muhakkak firmamızın yetkili personelleri ile irtibata geçiniz.

 

Güvenlik Sistemleri

Firmamız tarafından ev ya da iş yerlerine yapılan çeşitli güvenlik sistemleri sayesinde her türlü güvenlik önlemini almış olursunuz. Kamera ve alarm sistemleri caydırıcıdır ve hırsızlık amacıyla gelen kişilerin eylemlerini önleyecektir. Firmamızın güvenlik amacıyla yaptığı sistemler arasında, yangın alarmı, hırsızlık alarmı, gaz kaçağı alarmı, su baskını alarmı bulunmaktadır. Alarm sistemleri sesli olarak çalışır ve çevreyi uyararak gerekli önlemlerin alınmasını sağlar. Ayrıca alarm sistemini kurduran kişilerin cep telefonlarına yönlendirme yapılabilmektedir.

En üst düzey endüstri liderleri tarafından tasarlanan Alarm  listede yer alan ekipman: Bosch, Honeywell ve (General dsc,paradox,crow,caddx,desi,teknim,

güvenlik sistemleri şirketinizde keskinlik sağlıyor:

Ev Alarm Sistemleri

İş Alarm Sistemleri ve Ticari Alarm Sistemleri

Yangın Alarmları

Video Gözetim Sistemleri

Etkileşimli Ev Otomasyon Sistemleri,  tarafımızdan desteklenmektedir.