Güvenlik hizmeti vermek büyük bir sorumluluk duygusu ister. Bizler yıllardır yaptığımız güvenlik hizmetleri satışı ve kurulumu işimizde, son derece sorumluluk alan, müşterilerinin ne istediğini bilen ve ona göre hizmetler sağlayan bir işletmeyiz. Ürünlerimizi en kaliteli ve arıza yaratmayanlardan seçerek, müşterilerimizin güvenlik açığının olmaması için çalışmaktayız. Farklı çözüm önerilerimiz sayesinde, danışanlarımıza en kaliteli ve en uygun fiyatlardaki ürünlerden güvenlik çemberi oluşturmaktayız.

Profosyonel Alarmlar'da, satış öncesi ve sonrası müşterilerimize üstün bir deneyim kazandırmak için üstün bir taahhüt etmeden, rekabetçi bir fiyata en yüksek kalitede ürün ve kurulum sağlamaya çalışıyoruz.Diğer alarm şirketleriyle nasıl karşılaştırdığımızı görün.

Bilinen insanlar tarafından kurulan ve desteklenen bir alarm sistemine sahip olmak istiyorsanız, uzaktaki büyük bir şirketten ziyade bizimle iletişime geçin.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
    

Alarm Sistemlerimiz

Bahariye alarm sistemleri altında sensörlü, gaz detektörü, su baskını detektörü ve panik butonları vardır. Hizmetlerimiz içindeki panik butonları sayesinde, sensörler herhangi bir şekilde çalışmadığında evin içindeki sirenleri çalıştırmak için gerekli bir düğmedir. Doğrudan panelle bağlantılı olan bu düğme sayesinde saldırıdan, hırsızlıktan ve diğer durumlardan sevdiklerinizi ve kendinizi kolayca koruyabilirsiniz. Mutfaklardaki gaz kaçakları, kişiler tarafından fark edilmediğinde ölümlerle sonuçlanabilmektedir. Gaz detektörlerimiz sayesinde mutfaklarınızdaki gaz kaçağı siz fark etmeden detektördeki fitillere ulaşacak ve sizi uyaracaktır.

Kamera Sistemlerimiz

Bahariye kamera sistemlerimiz arasında bulunan kızılötesi, hareket eden, ısıya doğru dönen ve cam fanuslu kameralarımız bulunmaktadır. Farklı alanlardaki güvenliği sağlamak için üretilmiş olan bu ürünler sayesinde, evlerinizin içinde ve dışında güvenliğinizi sağlayacaksınız. Kızılötesi ışınlara sahip olan kameralarımız, gece görüşü sağlayarak müşterilerimize gece de görüş alanı ve kayıt imkanı sunmaktadır. Özel zoom kapasiteli kameralarımız sayesinde kimlik tespiti de yapılmaktadır. Isıya doğru hareket eden ve yüksek ısıdaki nesneyi izleyen kameralarımız genellikle hırsızlık ve gasp gibi durumlarda oldukça işe yaramaktadır. Fanuslu kameralarımız, iç alanlardaki kameraların güvenliğini sağlamak üzere üretilmiş, teknolojik ürünlerdir.

Güvenlikte Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli ve doğru fiyatta ürün satın almak istiyorsanız, bizleri önce internet sitemiz üzerinden sonra da işletmemize gelerek değerlendirebilirsiniz. Yıllardır içinde bulunduğumuz güvenlik sektörünün, yurt dışı ayaklarını yakından takip ederek, müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini her zaman artırmaya ve yükseltmeye uğraşıyoruz. Kalitemizden ödün vermeden, müşterilerimizin memnun olacağı şekilde işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Özellikle kurulum sağladıktan sonra müşterilerimize alarmların ve kameraların çalıştığını gösteriyor, daha sonrasında olası bir yanlış alarm durumunda sirene nasıl müdahale edilmesi gerektiği öğretiyoruz.