İş yerinde veya evde meydana gelen hırsızlık olaylarını önlemenin en iyi yolu profesyonel güvenlik sistemleridir. Kameralı güvenlik sistemleri, kablolu veya kablosuz olmak üzere ikiye ayrılır. Kablosuz güvenlik sistemi, Ip kameralar sayesinde gerçekleşir. Biraz pahalı olsa da anında hırsızlık olayını cep telefonunuza yansıtır. Zom özelliği, gece görüş özelliği, arka veya ön planı netleştirme özelliği ve hareketli nesneleri yakalama özelliği, kameralı güvenlik sisteminin en önemli özelliğini teşkil eder. Balat Alarm Kamera cihazları, hırsızlık olaylarının açığa çıkmasında, bebeklerin uzaktan izlenmesinde ve çocuk bakıcılarının kontrolünde önemli rol oynamaktadır.

İstanbul'un Fatih ilçesinde Haliç kıyısında Ayvansaray ile Fener arasında alarm sistemleri kamera sistemleri yangın alarm sistemleri pdks turnike işyeri alarm ev alarm ofis alarm çevre alarm sistemi kiralama alarm satın alma alarm dsc crow paradox desi cadexx teknim 5d wisetech lifesos pima alarm sistemi çözümleri  sunmaktayız .


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  •  Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
  

Güvenilir Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri konusunda çözüm odaklı hareket eden firma elemanlarımız, ilk aşamada sistemin kurulumu için ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Korunması gereken iş yeri veya ev, profesyonel elemanlarımız tarafından gezilmektedir. Bu gezme işleminde, hırsızlık olayının cereyan edebileceği noktalar tespit edilmektedir. Girişler, çatılar, bodrum katları, bahçe kapısı, bahçe duvarları ve diğer bütün geçiş noktaları, tek tek incelenmektedir. Bu noktalara yerleştirilen hareket hassasiyeti olan kameralı sistemler kurulmaktadır. Sensörlü ve görüntülü güvenlik sistemleri konusunda uzman olan ekibimiz, mekanlarınızı yüzde yüz korumaya almaktadır.

Güvenlik Sistemi Geçici Bir Tedbir Değil

Kalıcı bir şekilde mekanlarınızı güvenli hale getirmek istiyorsanız, alarm sistemi konusunda profesyonelliği tercih etmelisiniz. Firmamız, güvenlik konusunda etkili yöntemleri tercih eden elemanlarla çalışmaktadır. Kurduğumuz sistem, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Sistem belli saatlerde çalışan veya yetersiz olan bir sistem değil. 7/24 maksimum koruma sağlayan ve her zaman faal olan bir sistemdir.

Kameralar Farklı Özelliklere Sahiptir

Balat Her güvenlik kamerası aynı işi görmez. Kaliteli görüntü özelliğine sahip kameralar her zaman için tercih edilmelidir. Ip yani kablosuz kamera sistemlerine birden fazla kamera bağlanabilir. Diğer yandan kablolu modeller de tercih edilmektedir. Kablolu modeller, güvenlik görevlilerinin tercih ettiği modellerdir. Sürekli şehir dışına çıkan ve evini cepten takip etmek isteyenler IP kameraları tercih ediyor.

Yedek Parça Destekli Profesyonel Cihazlar Tercih Edilmelidir

Deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli olan firma elemanlarımız, kaliteli cihazları ilk aşamada tercih ediyor. Yedek parça sorunu yaşamayan bu cihazlar, yedek parça konusunda oldukça zengindir. Bu cihazları, korumaya alınacak yerin özelliğine göre tercih ediyoruz.