Yaşam alanınızı ve iş alanınızı korumak için ihtiyaç duyduğunuz alarm ve kamera sistemleri her türlü güvenlik koruması sağlar. Balmumcu alarm kamera sistemleri sizi ve sevdiklerini koruyan ve önemseyen bir firmadır. Firmamız kablolu ve kablosuz alarm kamera sistemleri ile sizleri korumaya alır. Firmamız keşif hizmeti sunarak size en uygun sistemi seçer. Seçtiğiniz kamera sisteminin sizi tam koruması gerekir. Kullanımı kolay olmalı ve sağlam olmalıdır. Uluslararası standartlarda olmalıdır. Çin malı ürünler sağlam değildir ve güvenlik koruması çok azdır.


Kullanımı kolay" ve "inanılmaz şu anda  müşterileri tarafından kurulu ev güvenlik sistemlerini tanımlamak için yaygın olarak kullanılan terimlerdir. Deneyimsiz bir tedarikçiden taklit ürünler veya hatta orijinal ürünler satın alma riskine girmeyin. Elektronik güvenlik, son derece yasal bir endüstri, çünkü dolandırıcılıklarla doludur ve sadece teknolojiyi tanımayan insanlara iyi niyetle bakmaktadır.
 
Güvenlik Çözümleri, 1998 yılından beri profesyonel olarak kurulmuş ev güvenlik sistemlerini sağlamakta ve o zamandan beri ev güvenliği teknolojisinin ön planda yer almaktadır. Güvenlik kameraları, alarm sistemleri ve her türlü elektronik güvenlik konusunda uzmanlaşmış tam yetkili güvenlik uzmanıyız.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları

Güvenlik Hizmetleri Nelerdir?

Güvenlik hizmetleri alarm, kamera, yangın, gaz kaçağı gibi durumlarda sizleri koruyan ve acil önlem alan sistemlerdir. Güvenlik sistemi denilince akıllara sadece alarm ve kamera sistemleri gelmemelidir. Güvenlik sistemleri tüm sistemleri bünyesinde barındıran sistemlerdir. Bütün sistemler aynı panel üzerinden yönetilebilir ve tam koruma sağlar. 

Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri alırken en önemli kriter hırsızlara karşı güvenlik açığının bulunmaması olmalıdır. Hırsızlar kablolu alarm sistemlerinde kabloyu kesebilir veya kablosuz sistemlerde köpük kullanarak etkisiz hale getirebilirler. Firmamız alarm sistemlerinde yazılımı olan ve dışarıdan müdahaleye karşı dirençli olan ürünlerin satışını yapar. Çalışması ve ayarlaması panel üzerinden yapılır. Uzaktan kumanda ile rahatça kullanılabilir.

 

 

Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri tek başına kullanıldığı gibi alarm sistemleri ile de aynı kullanılabilir. Kamera hangi alanda kullanılacaksa o alanın ihtiyacı ve beklentisi göz önünde bulundurulmalıdır. Bazen tek kamera yetmez. Aynı ortama birden fazla kamera gerekebilir.

Böyle durumlarda binaların açıları hesaplanıp belli aralıklarla kameraların kurulumu yapılmalıdır. Kurulan kameralar aynı panel üzerinden izlenir. İstediğiniz anda internet üzerinden akıllı telefonlarınız ile izleme imkanı bulursunuz. İzlenen görüntüler kayıt altına alınabilir. Dilerseniz kameranın hafıza kartından bilgisayara aktarım yapabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Kurulumu yapıldıktan kullanım çok kolaydır. Uzaktan kumanda ile rahatça kurulabilir. Zaman ayarlı sistemlerde otomatik kurulum mevcuttur. Firmamız aldığınız her ürün için ayrı kurulum yapar ve bilgilendirme sağlar. Nasıl kullanılacağı, nelere dikkat edileceği firma yetkilimiz tarafından sizlere anlatılır. Ürünlerimiz garantili oldukları için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ücret bilgisi için firmamızı ziyaret edebilir veya sitemizden bilgi alabilirsiniz.