Akıllı Ev Alarm İşyeri Teknolojisi

Para, mücevher, altın ve benzeri değerli eşyalar, hırsızların ilgisini çekmiştir. İş yerinde de kasalar hırsızların ilgi odağı olmuştur. Bu kategoride hırsızlık olaylarının önüne geçmek için, profesyonel alarm sistemine ihtiyaç vardır. Baltalimanı alarm kamera sistemleri, günümüzün en popüler güvenlik sistemleridir. Şirketimiz, kablolu olsun, kablosuz olsun, bu kategoride güncel güvenlik sistemlerini ön plana almaktadır. Cep telefonuna ihbar gönderebilen profesyonel kablosuz kameralar, güvenlik görevlilerinin işini kolaylaştıran güvenlik kameraları ve küçük mekanları korumaya alan kameralar, hizmet programımızda yer almaktadır.

Hazır kurulu olan ev güvenlik sistemleri, gelişmiş ev otomasyon servisimiz olan  ile eşleştirildiğinde daha gelişmiş ve daha etkili. Data ev otomasyon kontrol akıllı telefon uygulaması İstanbul,ve çevresinde ya da hayatınızın sizi aldığı her yerde olsun, elinizin altında bulunan güvenlik alarm ve ev işlevlerine tam erişim sağlar. Akıllı telefonunuzun rahatlığında, ev güvenliğinizi şu özelliklerle kolayca yönetebilirsiniz:


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
     

Güvenlik Sisteminde Doğru Tercih

Yılların deneyimine sahip olan firma elemanlarımız, iş yerinize veya evinize gelerek mekanınızı incelemektedir. İnceleme işleminde ilk aşamada, kapılar, bahçe duvarlarının alçak bölümleri, pencereler, çatı girişleri ve bodrum girişleri incelenmektedir. Deneyimli elemanlarımız, hareket sensör özelliğine sahip cihazları, geçiş noktalarına monte etmektedir. Ses veya hareket sensörleri, hırsızlık olayı esnasında harekete geçerek hırsızlık olayını anında bildirmektedir.

Bu kategoride dikkat edilecek en önemli husus, cihaz tercihidir. Firmamızın deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli elemanları, bu konuda pratik çözüm seçenekleri sunmaktadır. Kaliteli marka, kamera tercihinde önemlidir. Sistemde kullanılan cihazların yedek parça sorunu yoktur.

 

Doğru Adrese Geldiniz

Güncel güvenlik sorunlarını en iyi şekilde tahlil eden ekiplerimiz, müşteri memnuniyetini her zaman ilk plana almaktadır. Sertifikalı çalışan ekibimiz, bu konuda her zaman güven sağlamıştır. Güvenlik sistemi konusunda uzun vadede etkili çözüm istiyorsanız, müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Kısa sürede müşteri hizmetlerimiz size dönüş yapacaktır.

En Uygun Kamerayı Tercih Ediyoruz

Kablolu ve kablosuz alarm sistemleri konusunda firma elemanlarımız sizi bilgilendirmektedir. IP tarzı ve kablolu özelliklere sahip alarm seçenekleri, fiyat bakımından farklılık arz etmektedir. Ip tarzı sisteme birden fazla cihaz bağlanabilir. Ayrıca cep telefonunuza da ihbar gönderebilir. Fonksiyonel özellik bakımından IP tarzı cihazlar, daha kullanışlı özelliklere sahiptir.

Kamera Tercihi

Cihaz özelliği bakımından kaliteli özellikleri bir araya getiren firmamız, hareketli kare yakalayan, gece görüşlü, etkili zom özelliğine sahip çözünürlüğü yüksek cihazları tercih ediyor. Bu cihazlar, korunan mekanın genel özelliğine uygun şekilde tercih ediliyor.