Ev veya iş yerlerimiz için güvenlik tedbiri sağlamak amacıyla kullanılan görüntüleme sistemidir. Sistem sayesinde ev veya iş yerinize uzak olsanız bile uzaktan görüntüleme yöntemiyle cep veya bilgisayar tarafından görüntüleye bildiğimiz sisteme kamera sistemi denir. kamera sistemleri sizleri düşünerek bölgenizdeki oluşabilecek durumlar için en iyi hizmeti göstermeye devam etmektedir. En yoğun yerler arasında iş yerleri başta olmak üzere birçok olayın yaşandığı yerdir. Alarm sistemlerinin içerisinde kamera sistemleri de bulunmaktadır. Kamera sistemi sayesinde oluşabilecek kötü durumlarda en iyi delil olarak kullanılmaktadır. Zorunlu hale getirilen bu sistemi birçok iş yerleri hala taktırmamaktadır. AVM gibi büyük firmaların taktırmış olduğu bu sistem uzun yıllar boyunca kullanılmakta. 

  HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Alarm Sistemleri
  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
Kamera Sistemleri  Evlerinizde sıkça kullanılan kamera sistemlerinde bakıcı ve hasta takibi gibi durumları izlemek için kullanılan en iyi sistemdir. İster gizli kullanarak isterseniz de hırsızların korkmasını sağlamak amacıyla daha gösterişli takabilirsiniz. Kamera sisteminde kayıtlı olan görüntüleri ister silebilir isterseniz de kayıt altında alarak uzun süre saklayabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz olarak kullanılan bu sistem bölgenin genişlik ve duruşuna göre de değişiklik gösterebilir. kamera sistemleri için çok fazla bütçeye gerek kalmadan sizde bu sisteme sahip olabilir başınızı yastığa rahat koyabilirsiniz. Bütçenize göre oluşan paketler mevcuttur. Desi alarm sizleri de düşünerek birçok yenilikler yapmaktadır. Gece uyurken bile hareket sensörlerini çalıştırabilir siz uyuyor iseniz eve birisi girmiş olsa bile sistem devreye girerek yetkili birimleri uyarmaktadır. Bu sistem birçok insanın hayatını kurtarmaktadır. Sizler de hala sahip değilseniz hemen bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.
 
 

Alarm Kamera

Alarm sistemlerinin asıl amacı can ve mal güvenliğimizi korumaktır. Günümüz koşullarında yaşadığımız bu metropol şehirde hırsızlık, gasp gibi bir çok olumsuzlukla karşılaşıyoruz. Özellikle gibi bir semtten bahsediyorsak alarm ve kamera sistemleri hakkında bilgilenmeniz gerekmektedir. Eski bir İstanbul semti olan tarihi ve turistik özellikleri yanı sıra her kesimden insanın uğrak yeridir. Evinizi veya işyerinizi korumak için mutlaka kameralı alarm sistemi kullanmanız sizin için en uygunu olacaktır.

kamera sistemlerinde Data Güvenlik Tercihiniz Olsun !

Uygun koşullar dahilinde ne istediğinizi biliyorsanız kameralı ve kamerasız olarak kurulumu hemen yapılmaktadır. kamera sistemleri kullanımı oldukça çok kolaydır. Arıza ve diğer durumlar da sistem firmaya sinyal göndererek oluşan arızayı bildirerek yetkili birimlerin gelmesini sağlamaktadır. Birimlerin arızayı yapması çok uzun saatler almaz ve o gün sistem çalışmaya devam etmektedir. Siz hala evinize ve iş yerlerinize taktırmadıysanız hemen arayarak taktırabilirsiniz. Can ve mal güvenliği için kamera sistemi taktırmak önemlidir.