Müşterilerimizin güvenliğini ve kendini huzurlu hissetmesini sağlamak için kurulduğumuz günden bu yana Bomonti alarm kamera sistemleri hizmeti veren firma olarak çalışıyoruz. Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmeti müşterimize taşıyoruz. Ürünlerimizi garantili olarak satıyor ve bakımlarını yapıyoruz. Hizmetlerimizi detaylı incelemek için sitemizi ziyaret edebilir ya da bizlerle iletişim kurabilirsiniz.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
     

Kameraların Yerlerinin Tespiti

Sitemiz aracılığıyla ya da işletmemize gelerek görüştüğümüz müşterilerimizin evlerine ya da iş yerlerine geziler düzenleyerek hangi noktalarda kameraya ihtiyaç duyduklarına birlikte karar veriyoruz. Böylelikle eksik kalan ya da atlanan bir bölge olmadan tüm işletmede genel bir güvenlik önlemi sağlamış oluyoruz. Ürünlerimizi tercih eden müşterilerimize kameralarımızda kablolu ya da kablosuz olarak iki farklı seçenek de sunabiliyoruz. Bu kablolu kameralar, duvar delinerek içine kameraların kablolarının sabitlenmesini gerektirdiği için biraz daha masraflı olmaktadır.

Hangi Alarmlar Tercih Edilmeli?

Mutfaklı işletmelerde zorunlu olarak kullanılması gereken gaz detektörleri vardır. Bu gaz detektörleri sayesinde açık unutulan bir ocak, zaman içinde odadaki oksijen seviyesini azalttığında bu alarm siren çalarak insanları uyaracaktır. Su baskınları için gerekli olan sirenlerimiz her yerde kullanılabilir özellikle yangın detektörlerimizin kullanım alanı da çok geniştir. Okullar, hastaneler ve çok sayıda kişinin bir arada olduğu yerlerde mutlaka yangın alarmı kullanılmalıdır.

Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemiBomonti bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve Bomonti bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.Bomonti kamera firmaları ve Bomonti alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

Güvenilir Hizmet

Bizleri tercih eden müşterilerimizi asla mağdur etmemek adına ürünlerimizi güvenilir şekilde montajlıyor ve kullanımını gösteriyoruz. Garantili ürün satışımızın yanında iş yerimizde ürünlerimizi görmek üzere bizleri ziyaret eden müşterilerimizle, hangi ürünlere ihtiyaç duydukları hakkında konuşuyor ve uygun paketler önererek güvenlik açıklarını kapatmalarını sağlıyoruz.

Garantili Ürün Temini

Ürünlerimizin hepsini, müşterilerimizin evlerine ya da iş yerlerine monte ederken garanti belgeleriyle birlikte sunuyoruz. Böylelikle ihtiyaç duyduklarında bizlerden destek alarak, eski kullanılır haline rahatça alarmlarını döndürebiliyorlar. Bakımlarını da sağladığımız güvenlik sistemlerimizin, ilerleyen zamanlarda da kaliteli ve akıcı şekilde çalışması bizler için önemlidir. Güvenlik sistemlerinde yaşanabilecek herhangi bir sıkıntı ve sorun müşterilerimizden olumsuz tepki olarak dönecektir, bu yüzden hizmetlerimizde her zaman garantici ve kaliteli politika seçmekteyiz.