Evlerde ve iş yerleri insanların güvenli yaşam alanları olmalıdır. Bu güvenli yaşam alanını oluşturmak da yine insanların elinde olan bir durumdur. Gerekli tedbirler alınarak yaşanan evler hiçbir problem çıkartmazlar. Alanında uzman personelimiz tarafından sunulan güvenlik hizmetlerimiz sayesinde sizler de en rahat edeceğiniz kalitedeki kameraları ve alarmları bizlerden temin edebilir, monte ettirebilir ve güvenli hayatınıza geri dönebilirsiniz. Boyacıköy alarm kamera sistemlerimiz pek çok farklı üründen, detektörden ve kablodan oluşmaktadır. Satın almadan önce karar vermek için bizlerle iletişime geçebilir, daha sonrasında satın alabilirsiniz.

  • Alarm Sistemleri
  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları

Kamera Çeşitleri Nelerdir?

Kamera çeşitlerimiz arasında birbirinden farklı modeller bulunmaktadır. Müşterilerimizin her zaman ihtiyaç duyabileceği ürünlerimizden olan kapalı alan kameralarımızda da pek çok çeşidimiz mevcuttur. Özellikle apartmanlarda ve iş yerlerinde kullanıma daha çok uygun olan bu kapalı alan kameralarımızın özelliği, görüntü kalitesini düşürmeden, kendi korumalı alanında görüntü sağlamaktır.

Alarm Sistemleri Gerekli Midir?

Alarm sistemleri sadece hırsızlık alarmı olarak adlandırılmamalıdır. Çok daha geniş bir alana yayılmış olan alarm sistemlerinin içinde su baskınlarına karşı önlemli, gaz zehirlenmelerini engelleyici, yangın söndürme özelliği olan alarmlar gibi çeşitlerimiz vardır. Bu ürünlerimiz arasından dilerseniz sadece bir tanesini, dilerseniz de birkaç tanesini paket halinde satın alabilirsiniz.


Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemiBoyacıköy bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve Boyacıköy bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.Boyacıköy kamera firmaları ve Boyacıköy alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz

Kablolu Alarm mı Kablosuz Mu?

Alarmlarda ve kameralarda kablolar en büyük görevi gören elemanlardır. Bu elemanlar gerektiği zaman kullanılmayabilir. Bizlerden alabileceğiniz hizmetlerin içinde olan kablosuz kamera ve alarmların özelliği duvarların delinmesine neden olmadan da güvenliği sağlamasıdır. Uygun noktalara yerleştirilen ve monte edilen bu kameralarımız sayesinde, wifi sinyalleri üzerinden veri akışı gerçekleşir. Kablosuz kameralar, insanların hayatlarını kolaylaştırır, genellikle kalıcı olunmayan binalarda ve iş yerlerinde kablosuz kamera kullanımı önerilir.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Sitemizde de inceleyebileceğiniz gibi her ürünün en kalitelisini siz müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz. Bizler, diğer rakiplerimiz gibi konu güvenlik olunca insanların ne kadar parayı gözden çıkartabileceğinin hesabını yapmıyoruz. Aksine müşterilerimizin bu güvenlik ürünlerini en uygun ve kaliteli şartlarda edinmesini sağlıyoruz. Kurulduğumuz günden beri amacımız, uygun fiyat garantisi verdiğimiz ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmaktır.