Hırsızlığa karşı en güzel çözüm alarm kamera sistemidir. Bu hizmeti en profesyonel şekilde Data Güvenlik hizmeti sağlamaktadır. Demirkapı Alarm Kamera denince ilk akla gelen firma Data Güvenlik firmasıdır.

Alarm Kamera Sistemi Nedir?

Ev ve iş yerlerine kurulan bir güvenlik sistemidir. Firmamız Data Güvenlik uzman kadrosu ile bu hizmeti siz değerli müşterilerine vermektedir. Görüntü çözünürlüğü sayesinde kameralarımız 100 metre ilerideki canlıyı net olarak görüntüleme imkanı sağlar. Bir kilometre ileriye kablosuz kamera konulmak kaydı ile sesli, yüksek görüntü çözünürlüğü olan görüntüler alınabilmektedir. Bu sayede hırsızlık olaylarında net görüntüler sayesinde kolaylıkla çözüm yoluna gidilebiliyor. Bu konuda son ve en yüksek teknoloji firmamız ürünlerine aittir.

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları

Kurulum ve Montaj

Alarm kamera sistemimizde kurulum ve montaj uzman ekiplerimiz tarafından yapılıyor. Kurulum esnasında ev ve iş yerlerinizde dekorasyonunuzun bozulmamasına son derece dikkat ediyoruz. Kurulumda en son teknoloji kablolar kullanarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlamış oluyoruz. Hırsızlık olaylarına karşı en uygun yerlere kamera yerleştirilmesine doğru yer tespiti yapmak en titizlik gösterdiğimiz konuların başında gelmektedir.

Data Güvenlik Hedefleri

Firmamızın en önemli hedefi müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu nedenle müşteri beklentilerine ve taleplerine çok önem veriyoruz. Sonuçta taleplere uygun olarak hizmet veriyoruz. İkinci en önemli hedefimiz kalite konusudur. En kaliteli malzemeleri kullanarak sistemi kuruyor böyle uzun yıllar kullanım olmasını ve yüksek çözünürlüğü olan görüntüler sayesinde de nihai amaca ulaşılmasını sağlıyoruz.

Aksi halde bu sağlanamadığı taktirde istenen sonuç elde edilemez ve yapılan iş amacına ulaşmamış olur. Bu da boşa sarf edilmiş bir çaba ve emek demektir. Böyle olmasını asla istediğimizden dolayı kalite hedefimizden hiç bir şekilde ödün vermeyiz.

Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemiDemirkapı bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve Demirkapı bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.Demirkapı kamera firmaları ve Demirkapı alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

 

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz

Öncelikle en önemli birinci hedefimizin müşteri memnuniyeti, ikinci hedefimizin de kalite olması en önemli tercih edilme nedenimizdir. Hizmetimizin sonucunda pozitif yönde verim almanız bizi tercih etmek için başka bir nedeniniz olmalıdır. Böylelikle uzun yıllar boyunca hizmetimizi kullanarak güvenli bir şekilde yaşam alanınızda hayatınızı sürdürmüş olursunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.