Kamera sistemleri, insanların hayatlarını ve yaşadıkları, iş yaptıkları alanlardaki eşyalarını korumaktadır. Hem mallarını hem canlarını korumak isteyen insanlar, kendi bütçelerine uygun kamera ve sistemlerin araştırmasına girer. Bizler, sektörde uzun yıllardır verdiğimiz güvenlik hizmetlerimiz sayesinde, her bütçeye ve alana uygun kamera sistemlerinin satışını yapmaktayız. Güvenliğinizi sağlamak ve evlerinize güvenlik sistemleri taktırmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları

Güvenlik Sistemlerinin Faydaları

Güvenlik sistemleri, kamera ve alarmlardan oluşan teknolojik ürünlerdir. Satışını yaptığımız güvenlik sistemleri, evlerinizdeki çoğu durumu sizlerden önce fark ederek, sizleri uyarırlar.

Bu durumlara örnek olarak:

 • Ani su baskınlarında, su detektörümüz siren çalmaya başlar.
 • Gaz detektörümüz, bir gaz kaçağı sızıntısında sizlere haber verir.
 • Herhangi bir darbe ve zorlama sonucunda açılan kapıdaki sensörler, öterek ev halkını uyarır.
 • Kameralarımız sayesinde yaşanan herhangi bir olayın aydınlatılması kolaylaşır.

Müşterilerimize her zaman güvenlik hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Ürettiğimiz çözüm önerileri ve uygun fiyatlarımız sayesinde Emirgan alarm kamera olarak yüzlerce müşterimize hizmet sağladık. Müşteri memnuniyetini de her zaman ön planda tuttuk.

 

 

 
Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemiEmirgan bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve Emirgan bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.Emirgan kamera firmaları ve Emirgan alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.
 

Müşteri Memnuniyeti ve Garanti

Güvenlik sistemlerimizi garantili olarak müşterilerimize iletiyoruz. Böylelikle kullanıcı hatası olmadığı sürece, bakımlarını ve tamirlerini garanti süresi boyunca gerçekleştirerek daha efektif bir kullanım sağlıyoruz. Müşterilerimizin evlerinde ya da iş yerlerinde ihtiyaç duyabileceği güvenlik sistemlerini öngörerek, onlara çok daha akılcı ve mantıklı önerilerde bulunarak, en uygun fiyata en iyi ürünü almalarını sağlıyoruz.

Kamera Sistemlerimiz

Kameralarımız arasında birbirinden farklı çeşitlerde ve fiyatlarda ürünlerimiz mevcuttur. Dış alanlarda kullanılmak üzere üretilmiş olan kameralarımızda özel korumalar bulunmakta olup, müşterilerimizi korumaya yönelik çalışmalar da yapılmaktadır. Üretilen tüm güvenlik sistemlerinin takipçisi olarak, müşterilerimizin her zaman en iyi ürüne ulaşmasını hedeflemekteyiz.

Alarm Sistemlerimiz

Ülkemize yeni girmeye başlayan panik butonlarını, müşterilerimize hizmet olarak sunmaktayız. Panik butonları evin herhangi bir noktasına takılarak, ani bir durumda basılarak sirenleri harekete geçiren ürünlerdir. Bir hırsızlık ya da yangın durumunda çok daha hızlı müdahale edilmesine yardımcı olan bu ürünlerimiz sayesinde, büyük felaketleri en başından engelleyebilir ve sağlıklı yaşamınıza geri dönebilirsiniz.