Hırsıza karşı en iyi önlem alma şekli alarm kamera sistemi olarak düşünülebilir. Firmamız Data Güvenlik olarak Feriköy' de en iyi alarm kamera firmasıdır. Feriköy alarm kamera sayesinde ev ve iş yerleriniz hırsızlara karşı çok daha güvenli hale gelir. Bunun için son sistem kameralar kullanarak en uzak mesafede bile net çekim olmasını sağlıyoruz.

Alarm Kamera Sistemi Gerçekten Güvenli mi?

Firmamız alarm kamera sistemi için alanında tecrübeli profesyonel elemanlarla yoluna devam etmektedir. Son derece güvenli bir sistemdir. 100 metre mesafeden bile yüksek çözünürlük sayesinde net çekimler yapan kameralar ile güvenliğiniz sağlanıyor. Hatta kablosuz alarm kameralar bir kilometre mesafeden bile etkisini göstermektedir. Yapılan çekimlerde yüzler net olarak çekildiğinden dolayı sonuca çok çabuk ulaşmak mümkün olduğundan yüzde yüz çözüm alınan bir sistemdir.

Alarm Kamera Kurulumu

Kurulum yine profesyonel eğitimli elemanlarımız tarafından en hızlı şekilde yapılmaktadır. Bunu yaparken de ev ya da iş yerinizin görüntüsünü bozmadan estetik olarak kurulum sağlanmaktadır. Estetik bozulmadan yapılan kurulumda sadece estetik kaygı nedeni ile gereksiz olan yerlere değil gerçekten nokta atışı yapılabilecek yerlere kurulum yapılmaktadır. Bu da kesin sonuç alma olarak geri dönmektedir.

Kalite Standartı

Kameralarımız da yüksek çözünürlük bulunuyor ve bu da net çekimi sağlamaktadır. Ayrıca üretimde çok kaliteli kablolar kullanılarak uzun süre kullanım imkanı sağlıyoruz. Çünkü Data Güvenlik olarak biliyoruz ki kaliteli iş yaparsan önce müşterinin güvenini kazanırsın ve piyasada yıllarca kalıcı bir marka olursun. Bu felsefe doğrultusunda kalite standartımızdan hiç bir zaman ödün vermiyoruz.

Data Güvenlik Misyonu

Data güvenlik olarak en önemli misyonumuz kaliteden ödün vermemektir. Ayrıca müşteri beklenti ve taleplerine uygun hareket etmektir. Bu nedenle sürekli arayış içerisindeyiz. Firma olarak bizim hep daha iyiye gitmemizde müşterilerimizin talepleri en önemli etken olmuştur. En önemlisi bu anlayışın sürekliliğini sağladığımız için başarıyı elde ediyoruz. Bu sebepledir ki Feriköy' de en başarılı alarm kamera sistemi firmamıza aittir. Güvenliğiniz firmamız teminatı altındadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Keyifli ve güvenli günler dileriz.