Müşteri memnuniyetine önem vererek kaliteli ürünlerin satışını yaptığımız işletmemiz, yıllardır güvenlik sektöründe hizmet vermektedir. Üretilen yeni teknolojilerin takipçisi olan sistemimiz sayesinde, yurt dışındaki tüm gelişmelere açık ve ülkemize uyarlanabilir şekilde izlemekteyiz. Üretilen teknolojilerin ithal edilmesinde ve ülkemizde güvenlik sistemi olarak satılmasında da pay sahibiyiz. Kaliteli ürünlerimizi denemeden ve onaylamadan asla müşterilerimizle paylaşmıyoruz.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetimizi sağlamak için geliştirdiğimiz birbirinden farklı yöntemimiz sayesinde, sizler de bizlerden hizmet satın alabilirsiniz. Uygun fiyat garantisiyle sattığımız ürünlerimiz, garanti kapsamımızda olduğu sürece ve kullanıcı hatası olmadığı sürece bakımlarını ve tamirini gerçekleştirmekteyiz. Hizmetimizin ve işletmemizin arkasında, müşterilerimizin de yanında olarak, güvenlik sektöründe ilerlemekteyiz.

 

Kablolu ve Kablosuz Kamera

Kamera sistemlerini satışı sağladığımız işletmemizde, müşterilerimize iki farklı tipte kamera önermekteyiz. Bu kamera tipleri kablolu ve kablosuz kameralar olmak üzere incelenmektedir.

Üretilen ve kullanımda olan bu kameraların özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Kablolu kameralar duvarda tadilat yapmayı gerektirir
 • Kablosuz kamerada tadilat gerekmeden duvara monte edilir
 • Kablolu kameralar, duvarın içinden geçen kablolar nedeniyle taşınma esnasında alınamaz.
 • Kablosuz kameralar, internet ağıyla çalıştığı için her noktada internet çeken evlerde genellikle tercih edilir.

Hizmetlerimizden detaylı şekilde faydalanmak ve merak ettiğiniz konuları öğrenmek için bizlerle internet sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemiFlorya bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve Florya bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.Florya kamera firmaları ve Florya alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

Yangın Alarmları

Alarm sistemlerimiz içinde bulunan yangın alarmları, tavana monte edilerek herhangi bir yangın anında sizleri uyarır. Yoğun dumana maruz kaldığında sirenleri çalışmaya başlayan yangın sensörlerimiz sirenli ve su püskürten olarak da ayrılabilir. Okullarda, toplu yaşanan yurt gibi ortamlarda kullanılması gereken yangın alarmları, büyük felaketlerin önüne kolaylıkla geçmeyi sağlayan bir teknolojik gelişmedir.

Hizmet Geneli

Florya alarm kamera olarak verdiğimiz hizmetlerimizde müşterilerimizin ihtiyacını her zaman göz önünde tutarak ilerledik. Müşterilerimize ihtiyaç duymadıkları ürünleri satmak yerine, ihtiyaç duyabilecekleri farklı teknolojiye sahip güvenlik sistemleri göstererek seçim yapmalarını istedik. İnternet sitemiz üzerinden de inceleyebileceğiniz ürün yelpazemizde, birbirinden işlevli kameralar, alarm sistemleri göreceksiniz. Kamera ürünlerimizde dış mekan çekimine uygun, zoom yapma özelliğine sahip ürünler de yer almaktadır.