Alarm sistemleri ve kamera sistemleri üzerinde verdiğimiz hizmetimiz sayesinde, yüzlerce eve ve işletmeye güvenlik sistemi sağladık. İşletmemizde müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi birinci kural olduğu için uygun fiyatlar ve kaliteli işçilik yaparak, sizleri memnun etmek için uğraşıyoruz. Evlerinizdeki güvenlik ağını sağlamak ve sevdiklerinizle rahat yaşamak istiyorsanız, gerekli olan ekipmanı satın almak ve kurdurmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri farklı ana başlıklar altında incelenebilir. Ürünlerimiz arasından dilediğiniz alarm sistemini satın almak ve kurulumunu sağlamak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Birinci kalite olan ürünlerimizin nasıl çalıştığını ve nasıl durdurulması gerektiğini de sizlere göstermekteyiz.

 • Yangın alarmları
 • Su baskını detektörleri
 • Gaz kaçağı detektörleri
 • Hırsızlık alarmları

 

Ürünlerimiz arasında bulunan alarm sistemlerinin ana panelleri darbelere karşı dayanıklı olduğu için sizleri güvende tutmak üzere planlanmıştır. Üretilen tüm panellerimizde yedek akü bulunduğu için herhangi bir elektrik kesintisinde, siren çalmaya devam etmektedir.

 

En çok kullanım alanları iş yerlerinde olmaktadır. İş yerlerimizin güvenliği ve çalışanlarımızın performansı veya çalışması açısından değerlendirilebilecek sistemdir. Sık sık yaşanılan hırsızlık olayları yüzünden her türlü önlemi almış olsakda durdurmak mümkün olmadığı gibi imdadımıza kamera sistemi devreye girmektedir. Kayıt alma özelliği sayesinde o an ki durumu görüntüleme açısından bize kolaylık sağlar. Alarm ve kamera sistemleri tam da bu nokta da imdadınıza yetişerek kurulum ve onarımı yaparak sizlere daha iyi bir hizmet için yanınızda. İş güvenliği açısından büyük bir önem taşımaktadır. Güngören de yaşayanlar güvenlik açısından da bu sistemi taktırmak zorunlu hale getirilmiştir.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Alarm Sistemleri
 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları

kamera sistemleri iş yerleriniz için en güvenilir şirkettir. Günün her saatinde durmaksızın çalışan bu sistem sayesinde herşeyi kontrol altına alabilirsiniz. Kamera sistemlerinde en çok tercih edilen hareket eden ve zoom yapılabilen sistem en çok kullanılanlar arasındadır. Sultanbeyli kamera sistemleri işinizi kolaylaştıran güvenlikli kamera sistemleri kurulumu yapmaktadır. Bir telefon kadar yakınınızda olan desi alarm firması her konuda sizi bilgilendirerek soru işaretlerini azaltmaktadır. Güvenliğiniz bizler için önemlidir.

Yangın Alarmı

Yangın alarmlarımız yüksek derecede yoğun duman aldığında, ortamdaki detektör sayesinde sirenlerini çalıştırmayı başaran ürünlerdir. Böylelikle kısa sürede olay yerine itfaiye gelerek büyük mal kayıplarından sizleri korumaktadır. Bir diğer yangın alarmı özelliği de telefon bağlantılı kurulumlardır. Bu kurulumlar sayesinde evinizdeki siren çaldığında sizlerin telefon numarasını arayan sistem, siz evde olmasanız bile haber vermektedir.

Su, Gaz Detektörü ve Hırsız Alarmı

Güngören alarm kamera sistemlerimiz arasında bulunan su ve gaz detektörlerimiz, ortamdaki gaz basıncının değişmesiyle harekete geçmektedir. Su baskını ürünümüzse yere en yakın konuma yerleştirerek, zemin ıslandığı anda sizlere haber vermektedir. Hırsız alarmları da pencere, kapı ve balkon kapılarına takılmaktadır. Zorlama olarak açıldığında çalışmaya başlarlar. İçindeki yedek akü sayesinde de sirenlerin çalması kesilmeyecek, sizlerin gerekli yerlere haber vermenize yardım etmektedir.

Sektör Deneyimi

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz sektör deneyimimiz sayesinde, müşterilerimize nokta atışı ürünler önererek, gerekli güvenliği en kısa sürede sağlamalarına yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin uzun vadede hangi ürünlerden fayda sağlayabileceğini düşünerek onlara farklı ürün önerisinde de bulunmaktayız. Hizmetlerimiz arasında bulunan alarmlar ve kameraların kurulumunu ve kullanımını da müşterilerimize öğretmekteyiz.

 

Güvenlik Sistemleri Ev Dışında ve Ev İçinde Kurma Modu

Ev içinde ve ev dışında güvenlik sistemlerinin kurulumu gerçekleştirerek ihtiyacınıza göre kurulum hizmeti tesis ediyoruz. alarm kamera sistemleri sağlayıcısı olarak ev içinde kurma modunu iki şekilde gerçekleştiriyoruz. Ev içinde kurulum hizmetimizde güvenlik sistemleri hırsızın girebileceği olası yerlere, pencere ve kapılara manyetik kontaklar yerleştiriyoruz. Bu modda gözler devrede değildir, sadece manyetik kontaklar devrededir. Hırsız pencere ve kapıyı zorladığında cep telefonuna otomatik SMS gönderiyoruz ve sesle uyarıyoruz. Ev dışında kurulum modunda ise gözler devrede olup hareket algılandığında cep telefonu ve ses uyarısı yapıyoruz.