Güvenlik her dönemde insanların en büyük toplumsal sorunu olmuştur. Bu nedenle insanlar tarih boyunca hep dönemin en donanımlı güvenlik önlemlerini almaya yönelik hareket etmişlerdir. Özellikle hırsızlık ve gasp gibi önlenebilir toplumsal sorunlarda teknolojinin avantajlarından yararlanılarak üretilen alarm ve kamera sistemleri son derece etkili olmuştur.

Bu noktada üretilen güvenlik cihazları içinde tanınmış markaların ürünlerini satan firmamız güvenilir bir firma olup deneyimli bir teknik ekiple hizmet veriyor. Sizde tanınmış bir firmadan hizmet almak için Gaziosmanpaşa alarm kamera firmamızı arayınız.

Ev güvenliği işyeri güvenliği şu an neredeyse herkesin kafasında. Gün geçtikçe daha fazla insan işyeri ve ev eşyalarının yanı sıra ev güvenlik sistemlerine güvenlik kamera sistemleri ekliyor. Data Güvenlik evinizin veya işinizin sürekli korunması için bir araç olarak güvenlik Alarm Sistemleri daha popüler hale geliyor. Bu güvenlik Alarm ve kamera sistemleri, sundukları inanılmaz menfaatlerle etkili ev güvenlik önlemleri sağlar.

Alarm Sistemleri Çeşitleri

Günümüzde kullanım alanı oldukça geniş olan alarm sistemleri kurulum ve kullanım amacına göre değişir. Bu nedenle hizmet almadan önce ihtiyacınızı iyi belirlemeniz gerekir.

Firmamızda;

 1. Hırsızlık alarm sistemleri
 2. Yangın alarm sistemleri
 3. Su baskını alarm sistemleri
 4. Gaz kaçağı alarm sistemleri bulunur

 

Alarm sistemleri ile hem evlerinizin hem de iş yerlerinizin güvenliğini en üst seviyede sağlayabilirsiniz.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 •  Alarm Sistemleri
 •  Yangın alarm Sistemleri
 •  Hırsız alarm sistemleri
 •  Gaz alarm sistemleri
 •  Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 •  Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
     

Kamera Sistemleri Çeşitleri

Modern güvenlik önlemleri arasında yer alan kamera sistemleri ile özellikle evlerde yaşanabilecek her türlü sorunun 24 saat kesintisiz izleyebilirsiniz. Bunun için farklı teknik donanımlara sahip olan kamera sistemleri bulunur. Bunlar arasında;

 1. Analog kamera sistemleri
 2. İp kamera sistemleri yer alır

 

Sizde ev ya da iş yerlerinize kamera sistemi kurulumu yapmak istiyorsanız mutlaka firmamızı arayınız. Firmamız servis ağı ulaşılabilirliği yüksek olan firmaların ürünlerinin satışını yapar.

 
Güvenlik Kameralarının En Önemli Özelliği
Güvenlik kameralarının en önemli özelliği size verecekleri güvenlik hissi. Güvenlik kameralarının stratejik olarak yerleştirilmesiyle, önlerdeki görüntüler monitörlere veya bir video kaydediciye aktarılır. Ekranlara iletilen bilgilere erişim, yalnızca erişimi sınırlı olanlar için görüntülenebilir. Toplanan bilgiler mülkünüzde,kameraların nereye yerleştirildiğine bağlı olarak, içeride veya dışarıda meydana gelen aktivitedir. Güvenlik kameraları evinizin saatlerce gözetilmesini sağlar.

Analog Kameralar İle İp Kameralar Arasındaki Farklar

İlk çıkan kamera sistemleri arasında yer alan analog kameraların görüntü kalitesi ip kameralara göre daha düşüktü. Bunun yanında ip kameralar dünyanın her yerinden anlık görüntü elde edebilme olanağı sağlar. İp kameralar daha maliyetli iken analog kameralar daha uygun fiyatlara alınabilir. Firmamızda satışta olan ürünler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik Sistemleri Fiyatları

Güvenlik sistemlerinin fiyatları markalara ve ürünlere göre değişir. Bunun için alacağınız ürünün teknik özellikleri fiyatlarda büyük ölçüde etkili olur. Firmamız piyasanın en uygun ve kaliteli ürünlerinin satışını yapar. Aradığınız ürünleri firmamızdan bulmanız mümkündür.