İnsanlar gerek kendilerinin, gerek sevdiklerinin, gerekse de iş yerlerinin güvenliğini sağlamak isterler. Güvenliğin sağlanmasında günlük rutin uygulamaların dışında birde özel ve teknolojik önlemler yer alır.

Özellikle son yıllarda alarm ve kamera sistemleri gibi teknolojik özellikler açısından oldukça donanımlı olan cihazlar ile hem evler hem de iş yerleri yüksek oranda koruma altına alınmış oluyor. Gedikpaşa alarm kamera firmamız uzun yıllardır modern güvenlik cihazlarının satışını yapan müşterisi ile güvene dayalı ve süreklilik arz eden bir ilişki kurmayı amaçlar. Hizmette devamlılığı esasa alan firmamızın ürünlerini incelemek için online sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 

Kamera Sistemleri Alınırken Dikkat Özellikler

Hırsızlık ve gasp gibi olaylarda özellikle geriye dönük kayıt alarak suçlunun yakalanması noktasında büyük öneme sahip olan kamera sistemleri alınırken özellikleri mutlaka incelenmelidir. Özellikle güvenilir firmalardan alış veriş yapılmalıdır ki donanım olarak iyi standartlara sahip ürünler olsun. Firmamızda satılan kamera sistemlerini özellikleri markalar göre değişir.

Ancak hangi marka olursa olsun dikkat edilmesi gereken bazı özellikler vardır. Bunlar;

 1. Kameranın görüntü kalitesi yüksek olmalıdır
 2. Alınacak ürünün servisi hızlı ve kolay ulaşılabilir olmalıdır
 3. Ses sistemi iyi olmalıdır

Firmamız müşterilerine birinci kalite ve kurulumu kolay ürünlerin satışını yapar.

 
 

Kamera Sistemlerinin Çeşitleri

Günümüzde en çok talep gören kamera sistemi ip kameralar olmasına karşın birde analog kameralar vardır. Ancak ip kameralar daha modern cihazlar olup anlık görüntü elde edilmesine olanak sağlar.


Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemiGedikpaşa bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve Gedikpaşa bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.Gedikpaşa kamera firmaları ve Gedikpaşa alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

Alarm Sistemleri Çalışma Elamanları Nelerdir?

Alarm sistemleri yangın, hırsızlık, gaz kaçağı ve su baskını gibi durumların önüne geçmek için kullanılır.

Ancak bu sistemlerin çalışmasında kullanılan temel elemanlar aynıdır. Bunlar;

 1. Alıcı sensörler
 2. İhbar panelleri
 3. Alarm sirenler olarak belirlenebilir.

Alarm sistemleri yangın anında duman ve ısıyı algılarken hırsızlık anında ses ve görüntüye duyarlı olurlar.

Alarm Sistemleri Fiyatları

Alarm sistemleri fiyatları markalara ve alınacak ürünün özelliklerine göre değişir. Firmamızda satılan ürünlerin fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Firmamız satış sonrası da destek hattından sorunlarınızda sizlere yardımcı olur.