Sizlerde sevdiklerinizi yaşanabilecek her türlü olumsuzluktan korumak için gerekli olan tedbirleri almak istersiniz. Çünkü insan doğası gereği sevdiklerinin zarar görmesini istemez. Ancak son yıllarda gerek ülkemizde gerek diğer toplumlarda hırsızlık, gasp, soygun ve bu gibi toplumsal sorunlar hızla çoğalmaktadır. Bunu önlemek ve daha güzel bir dünyada yaşamak için birçok firma modern güvenlik cihazları üretmektedir. Bu cihazlar arasında yer alan alarm ve kamera sistemleri Habibler alarm kamera olarak firmamızda satışta olup müşterilerimizin ihtiyacına yönelik ürün pazarlaması yapılır.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 

Alarm Sistemleri Ne İşe Yarar?

Gerek ofis ve iş yerlerinde gerek evlerde sıklıkla kullanılan alarm sistemleri insanları hırsızlık, yangın, su baskını, gaz kaçağı ve acil sağlık sorunlarına karşı korur. Bunu yaparken yaşanan olumsuz durumları sirenler ile çevreye bildirir. Böylece soruna yönelik olarak itfaiye, polis gibi merciler haberdar edilir. Firmamız pek çok markanın alarm sistemlerinin satışını yapar. Firmamızın online sitesine giriş yaparak ürünleri ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Kamera Sistemleri Nasıl Çalışır?

Kamera sistemleri hırsızlık olaylarında oldukça etkili bir yöntemdir. Çünkü kamera sistemlerinde görüntü kaydetme özelliği olması nedeniyle hırsızlık olaylarının önüne geçilebilir. Aktif olarak çalışan bir kamera sistemi sese ve harekete duyarlı sensörler aracılığı ile acil durum tespiti yapar. Akabinde merkeze iletilen sorun hızlıca çözülür.

Kamera Sistemleri Arasındaki Farklar

Piyasada ip ve analog olmak üzere iki çeşit kamera bulunuyor. Bu iki kamera sistemi arasında bazı farklar vardır.

Bu farklar arasında;

 1. İp kamera sistemleri daha maliyetlidir
 2. İp kameraların kurulumu daha kolaydır
 3. İp kameralar sökülüp tekrar takılabilir
 4. İp kameralar görüntüyü dijital olarak kaydeder

Analog kameralar ilk kamera sistemleri olup halen yaygın olarak kullanılır. Firmamızda her bütçeye uygun nitelikte kamera sistemlerinin satışı mevcuttur.

Güvenlik Sistemleri Fiyatları

Güvenliğin son derece önemli olduğu günümüzde alarm ve kamera sistemlerinin fiyatları değişikli gösterir. Bunda elbette markalar kadar ürünlerin teknik özellikleri de etkilidir. Firmamızda aradığınız her markaya ait modern alarm ve kamera sistemlerinin satışı yapılır. Firmamızı arayarak ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.