Günümüzde sıklıkla kullanılan alarm ve kamera sistemleri sayesinde hem can güvenliğimizi hem de mal güvenliğimizi sağlarız. Özellikle insanlar evlerinin ve iş yerlerinin güvenliği için alarm ve kamera sistemlerine ihtiyaç duyarlar. Bunun için güvenilir bir firma olan Hasköy alarm kamera firmamızın ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Firmamızda dünyanın tanınmış markalarının ürünlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Çünkü alarm ve kamera sistemleri gelişen ve değişen teknoloji ile sürekli yenilenen ve daha donanımlı hale getirilen ürünlerdir. Firmamızı arayarak ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 
 

Alarm Sistemlerinin Özellikleri

Günümüzde yaygın olarak kullanılan alarm sistemlerinin her birinin özelliği farklı olup çalışma prensibi de ayrıdır.

Bu noktada kullanılan alarm sistemlerinin özellikleri şöyle sıralanabilir;

 1. Alarm sistemleri kurulacak mekana göre tercih edilmelidir
 2. Amacına göre ısıya, dumana, harekete karşı duyarlı sensörleri vardır
 3. Çalışma prensibi olarak sensörler aracılığı ile alınan bilgi paneller aracılığı ile merkeze iletilir

 

Alarm sistemleri ihtiyaca ve tercihe göre alınırken, özellikle yangın alarm sistemleri kurum ve kuruluşlarda yasalarla zorunlu hale getirilmiştir. Firmamız piyasanın lider ürünlerinin satışını yapan köklü bir kurumdur.

Kamera Sistemlerinin Özellikleri

Kamera sistemleri sayesinde hırsızlık oranlarında ciddi derecede azalma olmuştur. Çünkü kamera sistemleri sayesinde geriye dönük görüntü kayıtlarının alınması mümkündür.

Firmamızda satılan kamera sistemlerinin özellikleri arasında;

 1. Yüksek görüntü kalitesi olmalıdır
 2. Kurulumu kolay olmalıdır
 3. Servis ağının geniş ve hızlı ulaşılabilir olması gerekir
 4. Tanınmış ve bilindik markaların ürünleri tercih edilmelidir

 

Firmamızda satışta olan ürünleri mutlaka inceleyiniz. Dilediğiniz ürünlerin teknik özelliklerini inceleyerek firmamızın teknik ekibinden destek alabilirsiniz.  

Kamera Sistemlerinin Kurulumu Nasıl Yapılır?

Firmamızda satılan kamera sistemlerinin kurulumu son derece basit olup dilerseniz kendinizde kurulum yapabilirsiniz. Öte yandan 7/ 24 hizmet veren canlı destek hattımızda da yardım alabilirsiniz.

Güvenlik Sistemlerinin Ücretleri

Güvenliğin sağlanmasında tercih edilen alarm ve kamera sistemleri fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişir. Bu konuda firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Ancak özellikle analog kameralar ile ip kameraların fiyatları farklı olup, ip kameralar daha pahalıdır. Alarm sistemleri de markalara göre değişir.