Toplumsal anlamda güvenlik, en önemli konulardan biridir. Özellikle hırsızlığın yaygın olduğu günümüzde, güvenlik sorunu hemen hemen her gün yaşanmaktadır. Özel kameralı güvenlik sistemleri konusunda çözüm üreten şirketimiz, güvenlik sorununu tam anlamıyla çözmektedir. Haydarpaşa alarm kamera sektöründe çözüm üreten ekiplerimiz, günün her saatinde taleplerinizi karşılamaktadır.

 

Güvenlik Sisteminde Kameranın Etkisi

Teknolojik gelişmeler, güvenliğin maksimum seviyeye çıkması için kameralı seçenekleri ön plana çıkarmıştır.

Kameralarla gerçekleştirilen güvenlik sisteminin tercih edilme sebepleri şu şekilde sıralanabilir

 1. Güvenlik görevli sayısı minimuma inmektedir.
 2. Aynı anda bütün kontrol noktaları izlenebilmektedir.
 3. 7/24 kayıt ve kontrol imkanına sahiptir.
 4. Kablosuz olarak tabir edilen sistem, cep telefonunuza görüntü iletebilmektedir. Ayrıca hırsızlık anında anlık bildirim iletisi göndermektedir.
 5. Kameralı güvenlik sistemi sadece hırsızlar için kullanılmamaktadır. Bebek odasının izlenmesinde ve bakıcıların kontrol işlemlerinde kameralı sistemler tercih edilmektedir.

Deneyimli eleman kadrosuna sahip güvenlik konusunda uzman firmamız, hırsızlara geçit vermeyen kameralı sistemi kısa sürede kurmaktadır. Bu kurma işleminde deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli elemanlar görev almaktadır.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Alarm Sistemleri
 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 
 

Güvenlik Problemi Sona Eriyor

Okullarda, AVM ve fabrikalarda güvenlik problemi hat safhaya ulaştı. Toplumsal anarşinin ve güvensizliğin hakim olduğu günümüzde, kameralı güvenlik sistemleri hırsızlık olaylarını minimum seviyeye indirdi. Firmamız, mekanın özelliklerine uygun kamera modellerini tercih ederek, güvenliği tam anlamıyla gerçekleştirmektedir.

 

Her Zaman Güvenli

Elektrik enerjisi ile çalışan bu sistem, elektrik kesintisi esnasında jeneratöre bağlanmaktadır. Elektrik arızası veya kesintisi, sistem tarafından otomatik bir şekilde algılanmaktadır.

 

Mekanik anlamda meydana gelen elektrik arızalarının yanı sıra sabotaj durumunda da sistem kendini korumaktadır. Bu özelliği sayesinde güvenlik kameraları her zaman kayıt işlemi gerçekleştirebilir.

 

Servis Hizmeti Önemlidir

Elektronik cihazlarda önemli olan en önemli konu servis imkanıdır. Firma olarak, kamera sistemi için etkili servis hizmeti sunuyoruz. Servis hizmetimiz, yedek parça destekli gerçekleşmektedir. Sistem kurulumundan, sistemle ilgili arızalara kadar bütün kategorilerde güncel çözüm seçenekleri sunuyoruz.

Firmamız servis hizmetinin yanı sıra destek hizmeti de sunuyor. Sistemin kullanımı konusunda 7/24 destek hizmeti sunan müşteri hizmetlerimiz, bu kategoride çözüm odaklı hareket etmektedir.