Huzurlu toplum olgusunun en önemli seçeneği güvenliğin sağlanmasıdır. Günümüzde hırsızlığın profesyonelleştiğini düşünürsek, profesyonel güvenlik sistemlerinin önemi daha iyi anlaşılacaktır. Teknolojinin ve kamera sisteminin gelişmeye başlamasıyla birlikte güvenlik teknolojisi de gelişmeye başladı.

365 Gün Hizmetinizdeyiz

Firmamız, bu gelişmelere ayak uydurarak, profesyonel özelliklere sahip güvenlik sistemi kurmaktadır. Küçükköy alarm kamera ihtiyacı için bizi aramanız yeterlidir. Ekibimiz adresinize gelerek, profesyonel keşif hizmeti sunmaktadır. Ücretsiz keşif hizmetinde, korunacak olan mekan A'den Z'ye incelenmektedir.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
 
 

Tek kameralı ve Çok Kameralı Sistemler

Küçük işletmeler için ve tek kameranın yeterli olduğu alanlarda, tek kameralı sistemler tercih edilmektedir. Geniş bahçeler, tarlalar, büyük siteler, askeri alanlar, villa ve benzeri mekanlar, birden fazla kamera ile korunmaktadır. Bu alanlar için özel güvenlik sistemi kurulmaktadır.

Sistem kurulumu iki kategoride gerçekleşmektedir.Kablosuz özelliklere sahip kameralı sistem ve kablolu sistem. Bu iki sistem de güvenlik kategorisinde tercih edilmektedir. Kablosuz sistemin farkı, kamera sayısının daha fazla olmasıdır. Ip yani kablosuz özelliklere sahip kamera sisteminde her yerden evinizi veya iş yerinizi takip edebilirsiniz.

Anında Bildirim Özelliği

Profesyonel özelliklere sahip kamera sisteminde hırsızlık olayı esnasında anlık bildirim gerçekleşmektedir. Ayrıca hırsızlık olayın saniye saniye görüntülenmektedir. Kameralı güvenlik sistemleri sayesinde uçan kuştan haberiniz olacak. İş yerinizin veya evinizin her bir köşesini her an için gözetleyebilirsiniz. Her yerde gözünüz olsun istiyorsanız güvenlik kamera sistemlerini tercih etmelisiniz.

Yeni Nesil Kameralar Tercih Edilmelidir

Sistem kurulumu konusunda uzman olan personelimiz, tercih konusunda da uzmandır. Kamera tercihi yaparken dikkat edilecek hususlar şu şekildedir:

  1. Görüntü kalitesi en iyi kamera seçilmelidir. Güvenliğin maksimuma çıkması için, çözünürlük özelliği iyi kameralar seçilmelidir.
  2. Gece görüşü, zom, arka ve ön plan netleştirme özelliği önemlidir. Ayrıca hareketli cisimlerin yakalanması, elektrik kesintisi esnasında sorun çıkarmaması, kamera tercihinin en önemli konuları içerisinde yer almaktadır.
  3. Sistem kurulumunda Id ve kablolu modellerden en uygun olanı tercih edilmelidir.
  1. Bu konuda uzman olan elemanlarımız yardımcı olacaktır. Kamera tercihinin isabetli olması, sistemin kalitesini üst seviyeye çıkarmaktadır.