Güvenlik konusunda çözüm odaklı hareket eden firmamız, hırsızlığın yoğun bir şekilde yaşandığı günümüzde, profesyonel güvenlik sistemi kuruyor. Her geçen gün hırsızlığın artması, insanlara güvenin ortadan kalkması, Kısıklı alarm kamera sistemlerine olan ihtiyacı artırmıştır.

Firmamızın Hizmet Programıyla Tanışın

Güvenlik sistemi kurmaya karar verdiyseniz, ücretsiz keşif ekibimizi aramak suretiyle keşif hizmeti talep edebilirsiniz.

Keşif ekibimiz korunacak mekanı incelerken şu konulara dikkat etmektedir:

 1. Giriş-çıkış bölümleri
 2. Çatılar
 3. Alçak bahçe duvarları
 4. Kapılar
 5. Pencereler
 6. Ek güvenlik önlemleri

 

Bu konularda gerekli incelemeyi yapan keşif ekibi, kamera kurulum noktalarını tespit etmektedir. Kamera kurulum noktalarının tespitinde, geniş açı çok önemlidir. Hırsızların geçiş noktasını en iyi şekilde tepeden gören nokta tespit edilir. Keşif ekibimiz, bu tespit işleminin ardından kamera tercihi yapmaktadır. Bu konuda sizinle istişare eden elemanlarımız, korunacak mekanın özelliklerine uygun cihaz tercihi yapmaktadır.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

Yangın alarm Sistemleri

 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
  
 

Kameraların Özellikleri Önemlidir

Güvenliğin en önemli konusu tabi ki kameralardır. Profesyonel bir güvenlik sistemi için kamera tercihini doğru bir şekilde yapmanız gerekir. Gece görüşlü, yüksek çözünürlüklü, hareketli nesne yakalayabilen, pant-tilt yani sağa sola, aşağı ve yukarı hareket edebilen cihazlar, tercih listesinde yer almaktadır. Ayrıca yüksek zom kalitesi, güvenlik sisteminizin üst seviyeye çıkmasında önemli rol oynamaktadır.

 

Kamerasız Güvenlik Olmaz

Son zamanlarda güvenlik konusunda kameranın önemi anlaşılmaya başlandı. Özellikle hırsızlık olaylarının anlık çözülmesi ile birlikte, kameralı sistem taktırmak isteyenlerin sayısı artmaya başladı. Gizli ve açık kamera sistemleri sayesinde, gizli ve açık bir şekilde meydana gelen hırsızlık olaylarını kısa sürede çözebilirsiniz.

Teknolojik Gelişmeler Önemli

Kamera sisteminin gelişmesinde önemli rol oynayan teknolojik gelişmeler, güvenliğin maksimuma çıkmasında önemli rol oynamaktadır. Özellikle ses ve harekete duyarlı sistemler, en küçük bir hareketi anında algılamaktadır. Algılama işleminin ardından cebinize ihbar gönderebilmektedir. İsterseniz, kamera sistemi, polis ve sağlık görevlilerine de otomatik bildiri gönderebilir. Bu özellik sayesinde güvenliğiniz daha üst seviyeye çıkacaktır. Anlık müdahale ile hırsızı en kısa sürede yakalamak için görüntülü kamera sistemine ihtiyaç vardır.