Emniyet konusu, hırsızlığın yaygın olduğu yerlerde önemli bir konudur. Günümüzde emniyet konusunda güvenlik kameraları tercih edilmektedir. Şirketimiz, bu önemli konuda pozitif düşünen ve garantili çözüm seçenekleri sunan ekiplerle çalışmaktadır. Deneyimli Kağıthane alarm ahd kamera ekibimiz, 7 gün 24 saat çözüm üretmektedir. Hd kalitesine sahip yüksek çözünürlüklü cihazlarla maksimum görüntü kaydı yapılmaktadır.

Hizmet Kalitemiz

Sektöründe adından sıkça söz ettiren ve müşteri memnuniyeti konusunda ilk sırada yer alan şirketimiz, hizmet kalitesini her geçen gün artırmaktadır. Firmamızın hizmet kalitesi, profesyonel eleman ve kaliteli malzeme kategorisinde ön plana çıkmaktadır.

Kurulum işlemlerinde resmi prosedüre uygun şekilde hareket eden şirketimiz, güvenlik elemanlarının işini kolaylaştırmaktadır. Güvenlik görevlileri ve polisler, güvenlik kameraları sayesinde hırsızları yakalamaktadır.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 •  

Alarmlı Güvenlik Sistemimizin Genel Özellikleri

Bu kategoride anlaşılması gereken en önemli konu tecrübedir. Kamerayı almak ve her hangi bir köşeye monte etmek güvenlik için yeterli değildir. Alarm sistemi, IP sistemi ve diğer sistemler konusunda deneyim ve tecrübe gerekir.

Kameralı özelliklere sahip sistemimizin genel özellikleri şu şekildedir:

 1. Kameralar en doğru noktalara monte edilmektedir. Kapılar, çatı, arka girişler, bahçe girişleri ve pencereler, bu kategoride dikkatli bir şekilde incelenmektedir.
 2. Her zaman sertifikalı ve tecrübeli elemanlarla çalışıyoruz. Ekspertiz hizmetinde ve sistem kurulumunda tecrübeli elemanlar bu konuda çözüm seçenekleri sunmaktadır.
 3. IP kameralar, cep telefonunuza anlık bildirim göndermektedir. Ayrıca bu kameralar sayesinde iş yerinizi veya evinizi anlık takip etme imkanına kavuşursunuz.
 4. Yılın her gününde en anı kayıt altına alan cihazlarımız, elektrik kesintilerinin meydana getirdiği sorunlara karşı güvenlidir.

Yeni nesil cihazların kullanıldığı güvenlik kamera sistemlerinde, görüntü kayıt kalitesi maksimum seviyededir.

Arıza Durumunda Bizi Arayın

Sistem kurulumu ve kamera montajı işleminin yanı sıra arıza tamir işlemi gerçekleştiren firmamız, bu konuda çözüm odaklı hareket etmektedir. Bakım, montaj ve tamir işlemlerinin yanı sıra servis işlemlerinde de yedek parça destekli hareket ediyoruz.

Evinizi ve İş Yerinizi Tek Bir Noktadan Yönetin

Profesyonel cihazlardan meydana gelen güvenlik sistemi, tek bir noktadan kontrol imkanı sunuyor. Bunun yanı sıra mekanın çevresinde olup biten her şey kayıt altına alıyor.