Güvenlik ihtiyacı insanın en temel ihtiyaçlarından biridir. Günümüzde bu ihtiyaç kamera alarm sistemleri ile sağlanır. Kadıköy alarm kamera sistemleri satışı yapan firmamız kaliteli işçilik hizmeti ile lider konumda olan bir firmadır.

Kamera Sistemlerinin Avantajları

Kamera sistemleri sadece güvenlik ihtiyacını karşılamaz. Sağladığı bazı avantajlar ile sizlere konforlu kullanım sağlar.

 • Güvenlik ihtiyacı en üst düzeyde karşılar.
 • Güvenlik özelliğinin yanı sıra hırsızlar için caydırıcı etki yapar.
 • Zaman ve mekan fark etmeden bölgeyi kontrol etme imkanı sunar.
 • Akıllı cihazlardan izleme imkanı sunar.

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları

 

Kamera Sistemleri Nasıl Seçilir?

Kamera ve alarm sistemleri aynı anda alınıp kurulduğu zaman yüksek verim sağlar. Her mekan için her kamera sistemi uygun olmayabilir. Ev ve iş yeri için farklı özellikte olan sistemler kullanılmalıdır. Firmamız kamera satışı öncesinde size en uygun olan ürünü seçer. Kamera takılacak bölge önemli olduğu için mutlaka firmamızdan yardım almanız gerekir. Büyük alanlar için birden fazla kameraya ihtiyaç duyabilirsiniz. Birden fazla kamera olduğu zaman tek panel üzerinden yönetim ve kontrol sağlayabilirsiniz.

 

Alarm Sistemleri Nedir?

Alarm sistemleri acil durumları size haber veren ve önlem almanızı sağlayan sistemlerdir. Alarm sistemleri ve kamera sistemleri aynı panel üzerinden yönetilir. Kameradan alınan görüntüler alarm sistemine aktarılır ve acil durumlar için önlem alınması sağlanır. Alarm sistemi aktif olduğu zaman ancak doğru şifre girilerek alarm susturulabilir. Alarmın sesi çok tiz ve yüksektir.

Alarm çalarken aynı anda acil numaralar aranır ve siz gelmeden yardım çağrılmış olur. Güvenlik ihtiyacınızı en üst düzeyde karşılamak için mutlaka firmamızdan bilgi almanız gerekir. Firmamız size en uygun sistemlerin satışı yapar ve satış sonrasında da desteğine devam eder. Kurulum, bakım, onarım gibi birçok konuda firmamızdan yardım alabilirsiniz.

 
Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,ahd kameralı güvenlik sistemiKadıköy bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve Kadıköy bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.Kadıköy kamera firmaları ve Kadıköy alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

Kamera ve Alarm Sistemleri Fiyatları

Kamera ve alarm sistemleri ayrı ayrı fiyatlandırılır. Seçilen sistemin özelliği ve teknoloji bağlantısı fiyatı direk etkiler. Fiyat bilgisi almak için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firma görevlimiz öncelikle ihtiyacınızı belirler ve size en uygun olan sistemin satışını yapar. Aldığınız her ürün firmamız tarafından garanti altına alınmıştır.