Tecrübeyi ön plana alan firmamız, tecrübeli personellerle çalışmaktadır. İş yerinizi veya evinizi güvenli bölge ilan etmek istiyorsanız kameralı güvenlik sistemlerimize ihtiyacınız olacak. Firmamız, huzurun ve mutluluğun kaynağı olan güvenlik konusunu, pratik bir şekilde çözmektedir. Tecrübeli personelimiz sayesinde, evinizde ve iş yerinizde huzurlu bir yaşantıya merhaba diyebilirsiniz. Kalender alarm kamera hizmetlerimiz, mekansal farklılıklar dikkate alınarak gerçekleştirilmektedir.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 

İşin Ehlini Tercih Edin

Güvenlik konusunda paranızın boşa gitmesini istemiyorsanız, bu konuda işin ehlini tercih edin. İşi ehline ver, kuralı güvenlik sektöründe de önemli bir konudur. Firmamız, cihaz tercihinden, sistemin kurulumuna kadar maksimum güvenlik sağlayacak seçenekleri tercih ediyor

 

İlk Önce Kurulum Yapılacak Yeri İnceliyoruz

Kamera tercihinde deneyimli olan firmamız, ilk aşamada mekanı incelemektedir. AVM, fabrika, bağ, bahçe, ahır ve benzeri yerlerde yapılan ilk inceleme işlemi, kaliteli güvenlik işleminin en önemli safhasıdır. Kameraların görüş alanının hesaplanması ve doğru noktalara monte edilmesi, güvenliğin sağlanmasında önemli rol oynamaktadır.

 
 

Firmamız Neden Tercih Ediliyor?

Hizmet programında tecrübeye önem veren ve sertifikalı personel çalıştıran firmamız, sektörel anlamda tercih edilen bir kurumdur.

Tercih edilmemizin birçok nedeni vardır:

 1. Tecrübeli personelimiz, garantili ve güvenilir çözüm seçenekleri sunmaktadır.
 2. Her mekanın farklı güvenlik noktaları bulunmaktadır. Tecrübeli personelimiz, bu noktaları en iyi şekilde tespit etmektedir.
 3. Cihaz tercihi konusunda da personelimiz yardımcı olmaktadır. Firma olarak servis ve yedek parça sorunu olmayan cihazları tercih ediyoruz.
 4. Fiyat güvencesi sunan şirketimiz, müşteri memnuniyeti sağlamıştır.
 5. Söz verilen zamanda iş teslim ediyoruz. Ekibimiz, söz verilen zamanda işe başlıyor ve söz verilen zamanda iş teslimatı gerçekleştiriyor.

Tecrübeye önem veren ve işinin ehli olan elemanlarla çalışmaya devam ediyoruz. Firmamızı günün her saatinde arayabilirsiniz.

Kurulum İşlemlerinde Profesyonelliği Tercih Edin

Güncel, etkili ve aynı zamanda pratik özelliklere sahip kamera sistemimiz, olumsuz hava koşullarına karşı korunaklıdır. Nem ve ısı izolasyon özelliği sayesinde, sıcak havada ve soğuk havada her hangi bir problem meydana getirmemektedir. Açık alan ve kapalı alan kamera sistemleri konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz