Tarih boyunca insan dahi tüm canlılar güvenliklerini sağlamak için uğraşmışlardır. Özellikle hırsızlık, gasp ve tehdit gibi toplumsal sorunların hat safhada olduğu günümüzde ise insanlar kendilerini ve sevdiklerini korumak istemektedirler. Bu durum kişilerin en tabii hakkı olup uygulanan en popüler önlemler ise ev ya da iş yerlerine alarm ve kamera sistemlerinin taktırılmasıdır. Firmamız kanlıca alarm kamera olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün satışı yapan güvenilir bir firmadır.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Alarm Sistemleri
 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
  

Alarm Sistemleri Çeşitleri

Günümüzde gerek evlerde gerekse iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan alarm sistemleri kullanım amacına göre farklı isimlerle anılır.

Bunlar arasında en yaygın kullanılan alarm sistemleri;

 1. Yangın alarm sistemleri
 2. Hırsızlık alarm sistemleri
 3. Gaz kaçağı alarm sistemleri
 4. Su baskını alarm sistemleridir

Firmamıza uğrayarak istediğiniz alarm sistemlerini belirleyebilirsiniz. Montaj konusunda deneyimli teknik ekibimiz sizlere yardımcı olur.

   

Kamera Sistemleri Çeşitleri

Özellikle geriye dönük görüntü alabilme olanağı sağlayan kamera sistemleri sayesinde hırsızlık oranlarında ciddi derecede düşüşler yaşanıyor.

Piyasada yaygın olarak kullanılan kamera sistemleri çeşitleri şunlardır;

 1. Kablolu kamera sistemleri
 2. Kablosuz kamera sistemleri

Firmamızda her iki çeşit kamera sistemleri de satılmakta olup dünyada en çok tercih edilen markalarına firmamızdan ulaşabilirsiniz.


Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemiKanlıca bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve Kanlıca bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.Kanlıca kamera firmaları ve Kanlıca alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

Kablolu Kamera Sistemleri İle Kablosuz Kamera Sistemleri Arasındaki Farklar

Kablolu kamera sistemleri daha uygun fiyatlara satılırken kablosuz kamera sistemleri biraz maliyetli olabilir. Bunun yanında kablolu kamera sistemlerinde söküp takılma olanağı yokken kablosuzlar tekrar montaja uygundur. Öte yandan kablolu kamera sistemlerinde kurulum için mutlaka bir ağ gerekir. Ancak kablosuz kamera sistemlerinde böyle bir durum yoktur. Kamera sistemi markasına firmamıza uğramadan karar vermeyiniz. Çünkü firmamız en gelişmiş özelliklere sahip markaların ürünlerinin satışını yapıyor.

Güvenlik Cihazlarının Fiyatları

İster alarm sistemleri olsun ister kamera sistemleri güvenlik için kullanılan tüm ürünlerde fiyatlar değişir. Bunda elbette markalar kadar ürünlerin teknik donanımı da etkilidir. Ancak firmamız müşterilerine piyasanın en uygun fiyatlarını taahhüt eder. Bu nedenle firmamızla görüşmeden alarm ve kamera sistemi almaya karar vermeyiniz. Firmamız garantili ürün satışının öncüsüdür.