İnsanlık tarihi kadar eski olan hırsızlık, günümüzde meslek haline gelmiştir. Hırsızlığın önlenmesi için kilit sistemleri, bekçi köpekleri, güvenlik görevlileri ve amatör bekçiler yetersiz gelmektedir. Alarm ve kameralı sistemler, eski yöntemlerin yerini almıştır. Yeni nesil Kasımpaşa alarm kamera sistemleri, güvenliğinizi maksimum seviyede gerçekleştiriyor.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 

Hırsızlık Olayları Minimuma Düştü

Toplumumuz da hırsızlık olayları, güvenlik zafiyeti olan bölgelerde sıklıkla meydana gelmektedir. Kamerayla korunan yerlerde hırsızlık olayları daha azdır.

Kameralı yerlerde hırsızlık olayının azalmasının nedenleri şu şekildedir:

 1. Kameralı sistemlerde kayıt özelliği vardır. Hırsızın kimliğinin tespit edilmesi, kameralı sistemler sayesinde çok daha kolaydır.
 2. Kameralı sistemler anlık bildirim göndermektedir. Bu nedenle hırsızlar kameralı yerlerden uzak durmaktadır.
 3. Kamera sistemi 7/24 çalışmaktadır. Siz uyurken kameralar uyumamaktadır.
 4. Zom özelliği, kalabalık mekanlarda hareketli nesne yakalama özelliği, ön ve arka plan seçiciliği, kameralı güvenlik sisteminin etkili özellikleridir. Gece görüşlü özelliğe sahip kameralar, karanlıktan faydalanmak isteyen hırsızları anında tespit edebilmektedir.

Hırsızlığın yaygın olduğu yerlerde bu sistem, güvenli olmanın ilk şartı haline geldi. Firmamızın deneyimli ve tecrübeli elemanları, istediğiniz özelliklere sahip sistemi kısa sürede kurmaktadır.

 
 

Sevdikleriniz Güvende

Kamera sistemi, hırsızların önünü kesmekle kalmıyor. Bebeğinizi sürekli kontrol altında tutmak için odasına bu sistemi yerleştirebilirsiniz. Ayrıca bakıcı kontrolü için de kameralı sistem en iyi çözüm seçenekleri arasında yer almaktadır. Büyük iş yerlerinde işçileri kontrol etmek isteyen işverenler, kamera sistemi sayesinde sorunsuz bir şekilde kontrol işlemi gerçekleştirmektedir.

İş Performansını Takip Edebilirsiniz

Ekonomi dünyası için avantaj olan iş gücünün artırılması, denetimle mümkündür. Günümüzde denetim işlemleri güvenlik kameralarıyla gerçekleşiyor. Hırsızlık ve benzeri olayların yanı sıra, iş yeri denetim işlemleri de kamerayla yapılmaktadır. Firmamız, denetim, hırsızlık olaylarının takibi ve diğer kategorilerde gerekli takiplerin yapılması için en etkili sistemi kurmaktadır.

Hizmet Kalitemiz Markamızdır

Sektörel anlamda firmamızın tanınması ve tercih edilmesi, markalaşmamızı sağlamıştır. Müşteri memnuniyeti ve uzun ömürlü kaliteli güvenlik sistemimiz, hizmet kalitemizin göstergesidir. İç mekanlara ve dış mekanlara özel tasarlanan güvenlik seçeneklerimiz, bütün mekanlar için çözüm üretmektedir.