Çağımızın sorunu güvenliktir. Gerek ülkeler, gerekse bireyler toplumun güven ve refah içinde yaşaması için bir çok farklı tedbirler alırlar. Bu tedbirler arasında yer alan alarm ve kamera sistemleri için firmamıza mutlaka uğrayınız. Firmamız evlerinizde ve iş yerlerinizde sizlerin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlamak için üretilen alarm ve kamera sistemlerinin satışını yapar. Firmamızda satılan tüm cihazlar Türkiye'de ve dünyada en çok rağbet gören markaların ürünlerdir. Sizde eviniz veya iş yerinize güvenlik sistemi kurulumu yapacaksanız kilyos alarm kamera firmamız ile iletişime geçiniz.

Alarm Sistemleri  Hırsız Alarm Sistemleri
HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
   

Kamera Sistemleri Çeşitleri

Güvenlik sistemleri arasında yer alan kamera sistemleri analog ve ip kamera sistemleri olarak ikiye ayrılır. Analog kameralar ilk çıkan kamera sistemleri olup ip kameralar kadar hızlı değildir. Firmamız sizlere satış öncesi ip kameralar ve analog kameralar hakkında gerekli olacak her türlü bilgiyi verir.

  

İp ve Analog Kamera Sistemleri Arasındaki Farklar

Son teknolojik donanıma sahip ip kameraları analog kameralardan ayıran bir takım özellikleri vardır.

Bunlar arasında;

 1. İp kameralar görüntüleri dijital olarak kaydeder
 2. İp kameralar analog kameralara göre daha pahalıdır
 3. İp kameraların kurulum için herhangi bir ağa ihtiyacı yoktur
 4. Analog kameralar ip kameralara göre daha az maliyetlidir

Firmamız müşteri memnuniyetine önem veren ve bu noktada geniş servis hizmetleri sunan firmalar ile çalışır. Aradığınız her türlü kamera çeşidi için firmamızla irtibata geçin.

Alarm sistemleri çeşitleri

Piyasada satılan alarm sistemleri çeşitleri farklıdır.

Bunlar arasında en yaygın olarak;

 1. Hırsız alarm sistemleri
 2. Yangın alarm sistemleri
 3. Acil sağlık alarm sistemleri
 4. Gaz kaçağı alarm sistemleri sayılabilir

 

Özellikle yangın alarm sistemleri büyük işletmeler ve kamu kurumları için zorunludur. Ancak öte yandan hırsız alarm sistemleri evlere isteğe göre monte edilir.

Güvenlik Sistemleri Fiyatları

Güvenlik sistemleri fiyatları alacağınız ürüne göre değişir. Örneğin kablolu kamera sistemi ile kablosuz kamera sistemlerinin fiyatları farklılık gösterir. Bu konuda firma yetkililerimiz ile görüşmenizde yarar vardır. Dilerseniz 7/24 hizmet veren online sitemizden de destek alabilirsiniz.