Sosyal alanda ve iş dünyasında iş yerinin kilitlenmesi ve bu kategoride özel kilit kullanılması, hırsızlık olaylarını önünü alamamıştır. Hırsızlığın sektör haline geldiği ülkemizde, kilit sistemleri yetersiz kalmaktadır. Kilit teknolojisi gelişmeye devam etse de kameralı güvenlik sistemlerine olan ihtiyaç devam edecektir. Firmamız, sosyal hayatta ve iş dünyasında zorunlu hale gelen Kireçburnu alarm kamera sistemleri konusunda çözüm odaklı hareket etmektedir.

 

Kameralar Şüpheliyi Değil Hırsızı Yakalar

Hırsızlık olaylarında şüpheliler suçlanır. Ancak kamera kayıtları bu gün birçok olayı çözülmesinde etkili rol oynamıştır. İş yerini soyan bir güvenlik görevlisi, gizli kamera sistemi sayesinde yakalanmıştır. Evin içinde babasının kasasını soyan bir genç, gizli kamera sistemi sayesinde yakayı ele vermiştir. Kameralı sistemler, şehir güvenliğinden site ve iş hanı güvenliğine kadar birçok kategoride tercih edilmektedir.

 

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Alarm Sistemleri
 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 

Bizi Her Zaman İçin Arayabilirsiniz

Evinizde veya iş yerinizde değerli eşyaları saklıyorsanız, hırsızların hedefi haline geldiniz demektir. Kamarayı gören hırsızlar iki defa düşünmektedir. Diğer yandan firmamız gizli ve açık kamera sistemi kurabilmektedir.

Özel yöntemlerle tasarladığımız son teknoloji güvenlik sistemi, depo, iş yeri, ev, fabrika ve AVM güvenliğini 7/24 gerçekleştirmektedir. Her zaman faal bir şekilde çalışan kamera sistemimiz, gece görüşlü kameralar sayesinde karanlıkta da kayıt işlemi geçekleştiriyor. Evinizi, iş yerinizi ve bahçenizi günün her saatinde kontrol altında tutmak için kamera sistemine ihtiyacınız olacaktır. Firmamızın deneyimli elemanları bu konuda çözüm üretmeye devam ediyor.

 
 

Hangi Kameralar Tercih Ediliyor?

Güvenlik konusunda kamera tercihi en önemli konudur. Kamera tercih ederken:

 1. Çözünürlüğü üst seviyede olmalıdır. Bunun yanı sıra zom yapıldığı zaman görüntü kaybı yaşanmamalıdır.
 2. Servis imkanına sahip olmalıdır.
 3. Yedek parça imkanına sahip olmalıdır.
 4. Piyasada bilinen kaliteli bir marka olmalıdır.
 5. Sık sık arıza vermemelidir.

Bu kategoride tercih yaparken bizden yardım alabilirsiiz. Elemanlarımız bu konuda yardımcı olmaktadır.

 

7/24 Müşteri Hizmetleri

Firmamız, bu kategoride gün boyu sizden gelen talepleri değerlendirmektedir. müşteri hizmetleri en kısa sürede adresinize ücretsiz keşif ekibini gönderecektir. Keşif işleminin ardından kurulum işlemi gerçekleşmektedir.