Bir mekanın bütün girişlerini güvenlik altına almak için her kapıya bir bekçi dikemezsiniz. Bütün girişlerin her zaman kontrol edilebilmesi kameralı sistemle mümkündür.

Yeni Nesil Kameralı Güvenlik Sistemleri

Her zaman açık olan ve 7 gün 24 saat kayıt yapabilen bu sistem, firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Tecrübeli ve sertifikalı elemanlar, kaliteli malzemeler ve Kuyumcu alarm kamera servis imkanı, şirketimizin tercih edilme sebepleri içerisinde yer almaktadır.

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Alarm Sistemleri
 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 •  Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 

Eviniz ve İş Yeriniz 7/24 Güvende

Hizmet kalitesini her geçen artıran firmamız, yeni cihazlar ve yeni sistemler üzerinde çalışmaya devam etmektedir. Hırsızlık yöntemlerini yakından inceleyen ve yeni yöntemleri takip eden ekibimiz, güvenlik sistemini düzenli bir şekilde güncellemektedir.

Ekibimizin hizmet programı şu şekildedir:

 1. İlk aşamada keşif hizmeti sunmaktadır. Ekibimiz, ücretsiz keşif hizmetini mekansal farklılıkları göz önüne alarak gerçekleştirmektedir.
 2. İkinci aşamada giriş çıkış trafiğinin özelliğine uygun cihaz tercihi yapılmaktadır. Ayrıca korunacak mekanın genişliği de göz önüne alınmaktadır.
 3. Cihaz tercihinde, ses ve hareket sensör özellikleri dikkate alınmaktadır. Zom özelliği, kayıt özelliği, çözünürlük, gece görüş özelliği, ön plan ve arka plan netleştirme özelliği, cihaz tercihinde dikkat edilen hususlardır.
 4. Ekibimiz kaliteli malzeme kullanmaktadır. Ayrıca servis imkanı da mevcuttur. Servisimiz her zaman için servis hizmeti sunabilmektedir.
 5. Cihaz tercihinde servisi olan ve yedek parça imkanına sahip seçenekler tercih edilmektedir.

Uzun vadede maksimum koruma sağlama, güvenlik sistemimizin temel prensibini oluşturmaktadır.

 
 

Güncel Çözüm Seçeneklerini Tercih Edin

Her geçen gün gelişmeye devam eden güvenlik sektörü, yeni nesil cihazlarla daha kullanışlı hale gelmiştir. Kamera teknolojisi de bu kategoride gelişmeye devam etmektedir. Maksimum çözünürlük, çok uzak mesafelerin zomlanması ve hareket yakalama özellikleri, yeni nesil cihazlarda üst seviyeye çıkmıştır. Firmamız, en son çıkan en kaliteli cihazları sizler için güvenlik sistemine dahil etmektedir.

 

Profesyonel İşçilik

Bu sektörde profesyonel işçilik, her zaman en önemli konular içerisinde yer almaktadır. Deneyim ve tecrübenin yanı sıra, işinin ustası olmak da önemlidir. Firmamız, işinin ustası, deneyimli ve tecrübeli elemanlarla çalışmaktadır.