Ev güvenliği, kameralı güvenlik sistemleri kategorisinde önemli bir konudur. İş yeri, depo, fabrika ve alış veriş merkezi güvenliğinde güvenlik görevlileri için kameralı sistemler büyük kolaylık sağlamaktadır.

Eviniz Güvende Olsun

Ev güvenliğinde ise kameralı sistemler ön plana çıkmaktadır. Siteler ve benzeri yerler hariç diğer evlerde güvenlik görevlisi bulunmamaktadır. Bu nedenle en iyi güvenlik kamera sistemi kurulmalıdır. Firmamız, bu hassas konuda pratik ve etkili çözüm seçenekleri sunuyor. Kaliteli hizmet programımızdan faydalanmak istiyorsanız bizi aramanız yeterlidir.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 •  Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 

Önce Deveni Bağla Sonra Tevekkül Et

Güvenlik konusunda söylenmiş bu atasözü, çok doğru bir sözdür. Önce kameralı güvenlik sistemini kurmalısınız. Daha sonra kapınızı kilitlemelisiniz. Hırsızlık olayından sonra güvenlik kamerası taktırmak, maddi açıdan zarara uğramanıza neden olur. Bu nedenle iş yeri açmaya karar verdiğiniz zaman kamera sistemini de hesap etmelisiniz.

İşini meslek edinmiş deneyimli ve aynı zamanda sertifikalı eleman kadromuz, kameralı kayıt sistemine sahip özel güvenlik sistemini kısa sürede kurmaktadır. Bu işin ehlini tercih etmek, ilk aşamada aradığınız çözüm seçeneklerini bir araya getirecektir.

 
 

Sistem Kurulumunda Güncel Çözümler Sunuyoruz

Kurulum işlemlerinde deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız şu konulara dikkat etmektedir:

 1. Bu konuda uzman olan ekibimiz, ilk aşamada sistemin kurulacağı yeri gezmektedir.
 2. Çatılar, alçak balkonlar, bodrum girişleri, arka girişler, alçak bahçe duvarları, bahçe kapıları, giriş kapıları ve pencereler incelenmektedir. Hırsızların girebileceği bütün noktalar keşif işleminde tek tek incelenmektedir.
 3. Kamera görüş alanı bu aşamada dikkatli bir şekilde belirlenmektedir.
 4. Kameranın monte edileceği noktalar belirlendikten sonra sistem kurulmaktadır. 5- Sistem elektrik enerjisiyle çalışmaktadır. Elektrik kesintisine karşı gerekli önlemler alınmaktadır.
 1. Profesyonel bir güvenlik sistemi için gerekli bütün önlemler alınmaktadır. Firmamız, bu kategoride pratik çözüm seçenekleri sunmaktadır.

Arıza Durumunda Ne Yapmalısınız?

Güvenlik sisteminde meydana gelen arızaların giderilmesi için servisimizi aramanız yeterlidir. Ekibimiz, sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda gerekli malzemeleri ve ekipmanları araca yüklemektedir. En kısa sürede adresinize gelen servisimiz, sistemi yeniden kullanılabilir hale getirmektedir. Gerekli yedek parçalar firmamız tarafından tedarik edilmektedir.