Alarm cihazları tüm ortamı korumakla görevli olup istenildiğinde kapatılıp istenildiğinde açılarak aktif hale getirilmektedir. Eviniz ve iş yerinizde güvenliği sağlamanın en doğru yolu olan bu sistemlerinin hepsi en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.Mecidiyeköy alarm kamera cihazları için direk olarak sitemize erişim yapabilir ve istedikleri en uygun alarm sistemlerine sahip olabilirler. Belli fiyat aralıklarıyla istediğiniz her sistemi bizden talep edebilirsiniz. Özel tasarımlı alarm ve kamera cihazları en özel fiyatlarla yer almaktadır.

Alarm Sistemlerinin Hepsi Uygun Fiyatlar

Alarm sistemleri ile bulunduğunuz her yeri güven altına alabilirsiniz. Her alarm cihazı farklı model ve tarzda olmaktadır. Kablolu ve kablosuz olarak üretilen alarm sistemlerimiz için hemen başvuru yapın ve gereken detayları sizlere aktaralım. Alarm sistemleri sayesinde gece gündüz 24 saat tüm evinizi koruma altına alabilirsiniz. Alarm ve kamera cihazlarımızın hepsi en yüksek kalitede olup sürekli kullanıma oldukça uydundur. İstanbul’un tüm semtlerinde güvenliği korumanın mutluluğunu her defasında yaşamaktayız.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
 
 

Kamera Cihazlarıyla Kendinizi Güvene Alın

Güvenlik kamera sistemleri sayesinde tüm olaylar ve durumlar kayıt edilmektedir. İstenildiği takdirde sonradan izlenilmektedir. Mecidiyeköy’de tüm yapılar artık bizim güvencemiz altındadır. IP ve AHD kamera sistemleri en fazla rağbet gösterilen türlerden yer almaktadır. Tüm kamera cihazları HD kalitesine sahip olmaktadır. Net görüntüler için sürekli bakım ve kontrollerinde yapılması gerekir.

 

Mecidiyeköy’de Yüksek Güvenlik Önlemleri

Sitemizde yer alan alarm çeşitleri sitemizde yer almaktadır. Hırsız alarmları, yangın alarmı, su baskın alarmları ve gaz alarmları olarak bilinmektedir. Tüm içyapılarda kurulumu sağlanan bu alarm sistemleri Çin hemen resmi internet sitemize erişim sağlayabilirsiniz. Kredi kartına taksit ve peşin ödemelerle istediğiniz sisteme tek tıkla sahip bulabilirsiniz. Mekâna uygun alarm sistemleri için sitemize erişim yaparak tüm detayları görebilirsiniz. Mecidiyeköy ve çevresinde yaşanabilecek olumsuz durumların önüne geçmekteyiz.

 

Kamera Cihazlarında Doğru Adresiz

Özel kamera cihazlarımız sayesinde can ve mal güvenliğini yüksek oranda sağlamaktayız. Her mekana uygun kamera sistemleri için hemen sitemize erişim sağlayabilirsiniz. Acil durumda gereken uyarı tüm birimlere gidecektir.