Firmamız alarm ve kamera sektöründe uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Çeşitli alanlara kurduğumuz alarm ve kamera sistemleri ile kişilerin güvenliğini sağlıyoruz. Son teknoloji ürünlerimizin mekanlara kurulumlarını yaparak müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Firma olarak sektörde en iyisi olmak adına bu alandaki gelişmeleri takip ederek hizmet veriyoruz. Ayrıca Okmeydanı alarm kamera firması olarak kablosuz alarm sistemlerinin kurulması alanında hizmet veriyoruz.

Alarm Sistemleri

Firma olarak farklı fonksiyonlara sahip alarm sistemlerinin satışını yapıyoruz. Alarm sistemlerimiz sayesinde müşterilerimiz sadece mekanlarda yaşanacak hırsızlık olaylarına karşı değil tehlikeli diğer olaylara karşı da önlem almış oluyorlar.

Firma olarak hizmet verdiğimiz alarm sistemi çeşitlerimiz şunlardır;

 • Hırsız alarmı
 • Gaz kaçağı alarmı
 • Yangın alarmı
 • Su baskını alarmı

 

Alarm sistemleri türlerine ve özelliklerine göre çeşitlere ayrılıyor ve tehlike durumlarında ev sahiplerine ve itfaiye, polis gibi kurumlara haber veriyorlar.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları

 

 

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemleri en yaygın olarak kullanılan alarm sistemleridir. Günümüzde artan hırsızlık olaylarını engellemek amacıyla kurulurlar. Firma olarak hırsızlık olaylarının azalması ve müşterilerimizin kendilerini güvende hissetmeleri için evlerine ve iş yerlerine hırsız alarm sistemleri kuruyoruz.

Bu sistemler sayesinde herhangi bir hırsızlık ya da yabancı giriş durumunda sistemlerimiz gerekli yerlere uyarı göndererek müdahale edilmesini sağlıyor. Ayrıca sistemlerimiz tamamen hırsızlık olaylarına karşı hizmet verdiği için herhangi bir yanlış alarm durumu söz konusu olmuyor.

Bu sistemlerimiz sayesinde yaşanan hırsızlık olaylarında hırsızların yakalanması da kolaylaşıyor. En önemlisi de müşterilerimiz evlerinde rahatça oturabiliyorlar. Alarm sistemleri aynı zamanda hırsızların eve girmesinde caydırıcı etki oluşturuyor.

 
   

Kamera Sistemleri

Firma olarak tehlikeli olaylara karşılık alarm sistemi hizmeti vermenin yanı sıra kamera sistemi hizmetini de müşterilerimiz için veriyoruz. Mekanlara kurduğumuz kamera sistemleri ile o mekana yapılacak girişin güvenli olmasını sağlıyoruz. İzleme noktasından sürekli yapılan izlemelerle yaşanacak olaylara karşılık önlem alabiliyoruz.

Aynı zamanda kamera görüntülerimizle kanıtta bulundurmuş oluyoruz. Evlerde özellikle çalışanların takibi için bu sistemler kullanılabiliyor. Aynı zamanda evlere yabancı girişlerin engellenmesini de bu sistemlerle sağlayabiliyoruz. İş yerlerinde kullanılan kamera sistemlerimiz ile iş verenler hem çalışanlarını kontrol altında tutabiliyorlar.

Hem de olabilecek kötü olaylara karşı önlem almış oluyorlar. Firma olarak satış yaptığımız kamera sistemleri görüntü çekimi açısından son derece kaliteli ve üstün özelliklere sahiptirler. Bu sayede çekilen görüntülerin net olmasını sağlarlar.

 

Alarm Kamera Fiyatları

Firma olarak alarm kamera alanında en iyisini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Firma olarak satış yaptığımız sistemlerde müşterilerimizi de düşünerek uygun fiyatlar tercih ediyoruz. Ancak alarm ya da kamera sistemlerinin kurulması için kullanılan malzemelerin artması fiyatlarımızı da artırabiliyor. Malzemelerin artması da sistemin kurulacağı mekanın ve sistemin özelliklerine göre artabiliyor.