Alarm ve kamera sistemleri güvenlik açısından oldukça önemlidir. İş yerlerinde, evlerde ve çeşitli önemli noktalarda bu sistemlerin kullanılması hırsızlığa karşı hem caydırıcı hem de ortamın ferahlamasını sağlamaktadır. Ev ortamınız veya iş yerleriniz için güvenebileceğiniz Osmanbey alarm kamera sistemleri, müşteri memnuniyetiyle birlikte güvenliği de üstün kalitede korumaktadır. Firmamız büyük bir titiz çalışmayla beraber, yaptığı her işinde güven kazanmaya devam etmektedir. Osmanbey bölgesinde bulunan firmamızdan alarm kamera sistemlerini temin edebilir ve güvenliğinizi en üst seviyede koruyabilirsiniz.

Kaliteli Kamera Sistemleri

Firmamızın kamera sistemleri olabilecek tüm olaylar göz önünde bulundurularak ev dışı, ev içi, ve iş yeri güvenilirliğini arttırmak amacıyla üretilip bir o kadar da kaliteli malzemelerden oluşmaktadır. Siz evde varken ya da yokken evin tüm güvenliği sağlayarak, olabilecek çeşitli istenmeyen durumları görüntüleyerek, kayıt ederek ve izleme yaparak korumayı sağlayacaktır. Çocuğunuz evdeyken veya evde hasta bulunuyorken firmamızın kameraları sizlere ayrı bir göz olarak kontrol sağlayacaktır.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
  
 

Kamera Sistemlerimizin Yetenekleri

Sizlere sunmuş olduğumuz tüm kamera sistemlerimiz uzaktan izleme özelliğine sahip olarak ekstra güvenlik sağlamaktadır. Telefonunuz ile İnternet üzerinden evinize veya iş yerinize koymuş olduğumuz kamera sistemlerini istediğiniz anda takip ederek kontrol sağlayabilirsiniz. Kamera sistemlerimizin bir diğer yeteneği harekete duyarlı sensörü olmasıdır. En ufak harekette sensör algılama yaparak kayıt başlamış olur. Ayrıca kamera sistemlerimiz de istendiği zaman ekleme yapılarak ses kaydı alma özelliği de mevcuttur.

 
 

Güvence Dolu Alarm Sistemleri

Arayıp da bulabileceğiniz güvenliği, firmamızın alarm sistemleri sağlayacaktır. İş yerinize veya evinize koyduğunuz alarm sistemlerimiz en iyi şekilde güvenliği sağlayacaktır. Hırsızlıkta, yangında, gaspta ve sağlık sorununda firmamızın alarm sistemi olaya girerek hem caydırıcı hem de koruyucu özelliğini gösterecektir.     

 

Alarm Sistemlerimizin Sunacağı Faydalar

Alarm sistemlerimizin en önemli özellikleri caydırıcı gücünün yüksek olmasıdır. Hırsızlığa karşı güçlü sisteme sahip olan alarm sistemlerimiz sizlerin rahatlığı adına elinden geleni uygulayacaktır. Firmamızın alarm sistemleri, dumana, ısıya ve gaza karşı oldukça hassas olarak tasarlanmıştır. Ayrıca alarm sistemimizde kablolu veya kablosuz seçenekleriyle sizlerin isteğine göre ayarlanmaktadır.