Ev, iş yerleri ve bazı çeşitli bölgelerin güvenliği adına alarm ve kamera sistemlerinin mutlaka bulundurulması gereklidir. Özellikle iş yerlerinde olabilecek çeşitli istenmeyen hırsızlık ve farklı türden olaylar adına iyi bir kamera ve alarm sisteminin bulunması, iş ortamının ferahlığı bakımından gayet etki sağlayacaktır. Firmamızın bu gibi durumlara karşı en yüksek kalitede sağlayabilecek düzeyde ki alarm ve kamera sistemleri, sizlerin güvenliğini en yüksek derecede koruma garantili olarak sunuma hazırdır. Sizlere, Pangaltıalarm kamera olarak bu çevredeki bulabileceğiniz en güvenilir güvenlik alarm sistemi ve kameralarını sunuyoruz.

Yüksek Korumalı Alarm Sistemi

Alarm sistemi ne kadar kaliteli olursa, korunma olasılığı da bir o kadar artacaktır. Firmamızın bünyesinde olan alarm sistemleri sizleri gasp, hırsızlık, soygun, haneye tecavüz, sağlık sorunu ve yangın gibi önemli durumlarda sizleri en üst düzeyde koruma garantisi taşımaktadır. Alarm sistemlerimiz de gaz duman ısı detektörü, manyetik kontak, devre dışı bırakabileceğiniz tuş takımı ve siren bulunuyor.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
 
 
 

Alarm Sistemlerimizin Özellikleri

Sizlere sunduğumuz firmamız bünyesindeki alarm sistemlerimizin özellikleri şunlardır:

Manyetik Kontak: Firmamız sistemi kurmuş olduğu mekan içerisine giriş riski olan pencere üzerlerine ve kapıya takılan kablosuz ve kablolu modelleri bulunan detektör sistemidir. Bu manyetikkantaktörkullanılımı olan her yer açılma ya da hareket edilmesi esnasında, alarm kurulu olduğunda, alarmın devreye girmesini sağlar.

Isı, Gaz ve Duman Detektörü: Bu sistemimiz belirli bir oranda olan gaz ya da duman artışını algılaması ile birlikte sisteme haber verir. Bu sistemimizin kurulu olması dahilinde sistem 24 saat aktif çalışır.Böylece alarm sistemlerimiz sizler evde varken veya yokken her zaman koruma sağlayacaktır.

 

Güvenilir Kamera Sistemi

Kamera sistemlerimiz ev içi veya ev dışı tedbirleri sağlamak adına üst düzey kalitede üretilmiştir. Kamera sistemimiz sizlerin evde bulunmadığı vakitlerde kayıt, izleme ve görüntüleme işlemini gerçekleştirerek ortamın güvenliğini sağlayacaktır. Evinize kurulu olan kamera sistemlerimiz, evde hasta takibi, çocuklarınızın takibi, kritik bölgelerin izlenmesi ve hırsızlık olayı gibi durumlara karşı sizlere en iyi hizmeti sağlayacaktır.

Kamera Sistemi Özellikleri

Kamera sistemimizin özellikleri, uzaktan izleme yapabilme karakteri ile istediğiniz zaman telefondan takip edebilirsiniz. İstendiği takdirde kamera sistemimiz harekete duyarlı olarak da çalışmaya ayarlanabilir. Ayrıca ses kaydı özelliği de eklenerek önemli anları kaydedebilir.