Güvenlik dünyası, yangın ve hırsızlık gibi durumları ilk anda tespit etme özelliğine sahiptir. Gaz kaçakları da güvenlik sistemleri kategorisinde anında tespit edilebilir. Güvenlik konusunda uzman ekiplerimiz, kameralı güvenlik sistemleri konusunda çözüm odaklı hareket ederek, istediğiniz güvenlik sistemini kısa sürede kurmaktadır. Perpa Alarm kamera konusunda karar vermediyseniz, bizimle irtibata geçin. Sizin için en iyi seçenekleri bir araya getirelim.

Kameralı Güvenlik Sistemi Anlık İhbar Gerçekleştirir

Ip tarzı yani kablosuz kameraların en önemli özelliği, anlık ihbar imkanına sahip olmasıdır. Sağlık kuruluşları, polis ve itfaiye gibi birçok güvenlik kurumuna anlık bildirim gönderebilir. Ayrıca bu kameralar, dünyanın her yerinden iş yerinizi veya deponuzu gözetleme imkanı sunar. Bu görüntüler canlı yayın şeklinde cebinize ulaşır. Kameraların diğer bir avantajı, görüntü kayıt özelliğine sahip olmasıdır.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 

Bu Güvenlik Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Kamera kayıt özelliğine sahip bu güvenlik sisteminin birçok avantajı bulunuyor.

Bu avantajları, şu şekilde sıralayabiliriz:

 1. Hırsızlık olayı anında anlık bildirim gerçekleştirerek, hırsızın yakalanmasında önemli rol oynar.
 2. Görüntü kaydı yapan bu cihazlar sayesinde, hırsız kısa sürede yakalanır.
 3. Bebeğinizi 24 saat izlemek istiyorsanız, güvenlik kameraları en iyi çözümdür.
 4. Çocuğunuzu bakıcıya bıraktıysanız ve kameradan izlemek istiyorsanız, Ip kamera sistemi aradığınız özelliklere sahiptir.
 5. Kötü niyetli kişiler kamerayı gördüklerinde genellikle eylemden vazgeçmektedir.

 

Avantajlı kameralı güvenlik sistemleri, mekanlarınızı maksimum seviyede korumaya almaktadır. Güvenlik sistemleri konusunda çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, istediğiniz zaman sistem kurulum işlemi gerçekleştirmektedir.

Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemişişli bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve şişli bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.şişli kamera firmaları ve şişli alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

Hırsızları Caydırın

Günümüzde yapılan anketlerde, hırsızların genellikle güvenlikten yoksun yerleri tercih ettiği tespit edilmiştir. Bir iş yeri veya fabrika açacaksanız, mutlaka güvenlik sistemini de hesap etmelisiniz. Hırsızlık olayı yaşanmadan güvenlik sistemini kurmalısınız. Firmamız, ülkemizde bu konuda yapılan en büyük hatayı dile getirmektedir. Hırsızlık olayı yaşanmadan güvenlik sistemi konusu gündeme gelmemektedir.

Huzurlu Bir Hayat İçin Güvenliğiniz Maksimuma Çıksın

Güvensiz bir ortam her zaman için huzursuzluk meydana getirir. Huzurunuz olsun istiyorsanız güvenliğinizi üst seviyeye çıkaracak güvenlik sistemlerine ihtiyaç vardır. Firmamız, bu konuda sizin için 7/24 çözüm üretmektedir.