Evler ve iş yerleri için İstanbul’un Rumeli Hisarı ilçesinde alarm ve kamera sistemleri hizmeti veriyoruz. Rumeli hisarı alarm kamera hizmeti veren personellerimiz müşterilerin almış oldukları kamera sistemlerinin kurulumunu da sorunsuz bir şekilde yapıyorlar. Firmamız alarm ve kamera alanında verdiği hizmetlerde müşteri memnuniyetini kazanmayı amaçlıyor.

Alarm Ve Güvenlik Sistemi Türleri

Firmamız kişilerin güvenliklerini sağlamak ve onları kötü olaylara karşılık korumak amacıyla hizmet veriyor. Bunun içinde çeşitli alarm sistemlerinin satışını yapıyor.

Bunlardan bazıları şunlardır;

 • Yangın alarm sistemleri
 • Su baskını alarm sistemleri
 • Gaz kaçağı alarm sistemleri
 • İş yeri güvenlik sistemleri
 • Kapı girişi güvenlik sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Güvenlik kamerası sistemleri
 • Kartlı geçiş sistemleri

 

Firmamız bu türlerde bulunan alarm ve kamera sistemlerinin satışını kişilerin ihtiyaçlarına uygun olarak yapıyor. Aynı zamanda satılan sistemlerin kurulumunu da personellerimiz en doğru şekilde gerçekleştiriyor.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
     
 
 

Hırsızlardan Koruyan Alarmlar

Firmamız tarafından kurulan alarmlar hırsızlara karşı son derece güvenli bir korunma sağlıyorlar. Bu ürünlerimiz hırsızlara karşın caydırıcı bir etki ediyorlar. Bu sayede alarm sistemlerinin farkında olan hırsızlar o mekanlara girmeye çekiniyorlar. Ayrıca kurduğumuz alarmlar sayesinde kişiler evlerinde rahatça kalabiliyorlar.

Alarmlarımız herhangi bir tehlike anında kişilere haber verdiği için kişiler hırsızlık olaylarına karşılık anında önlem alabiliyorlar. Ayrıca alarm sistemlerimiz hırsızlık durumlarında alarm verdiklerinde anında yetkili birimlere haber iletilerek hırsızların yakalanmasını sağlıyorlar. Mekanın sahipleri evlerinde değilken bir olay yaşanırsa cep telefonlarına uyarı gelerek anında evlerine ulaşmalarını da sağlıyorlar.

     


Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemiRümeli Hisarı bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve Rümeli Hisarı bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.Rümeli Hisarı kamera firmaları ve Rümeli Hisarı alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

 

Yangın ve Su Baskını Durumlarında Haber Veren Alarmlar

Firmamızın satışını yaptığı alarm sistemleri sadece hırsızlık olaylarına karşılık değil aynı zamanda yangın, deprem ve su baskını gibi olaylara karşılık da uyarı veriyorlar. Yangın gibi olaylarda verilen uyarılar sayesinde mekanın kısa süre içinde boşaltılması ve itfaiyeye haber verilmesi gerçekleşiyor. Bu sayede can ve mal kaybının önüne geçilmiş oluyor. Firma olarak kaliteli alarm sistemlerinin satışını yaptığımız için olaylar karşısında uyarılar hem ev sahiplerine hem de ilgili yerlere iletilerek anında müdahale yapılmasını sağlıyorlar.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Firmamız güvenlik kameralarının satışını da yapıyor. Bu kameralar sayesinde mekanlara giriş ve çıkışlar kontrol altında tutuluyor. Aynı zamanda evlerde ve iş yerlerinde kullanılan kamera sistemleri sayesinde evlerde bulunan kişilerin güvenliği de sağlanmış oluyor. Evlere ve iş yerlerine kurulan kamera sistemleri aynı zamanda çalışanların kontrol edilmesini de sağlıyor.

Alarm Ve Kamera Fiyatları

Firmamız tarafından satışı yapılan alarm ve kamera sistemlerimiz uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerimize sunuluyor. Fiyatlarımız ihtiyaç duyulan ürüne göre değişiklik gösteriyor. Firmamızın fiyatlarını öğrenmek için kişilerin Whatsapp numaralarından bizlere ulaşıp fiyat bilgisi almaları gerekiyor.