Kamera sistemleri sayesinde kısa sürede hırsızların yakalanması, kameralı güvenlik sistemlerine olan ilgiyi artırmıştır. Önemli mekanların korunması, bu gün görüntü işlemi gerçekleştiren sistemlerle gerçekleşmektedir. Görüntülü Samatya alarm kamera seçenekleriyle, Samatyalılar güvenlik sorununu tamamen aşacaktır.

Ekspertiz Hizmetimiz Ücretsiz

Hırsızlık olayı olmadan güvenlik sistemi kurdurmak, hırsızlık niyetinde olanları caydıracaktır. Ülkemizde kamera sistemi olmayan yerler sık sık soyulmaktadır. Bununla birlikte güvenlik görevlilerinin hayatı da tehlikeye girmektedir. Yüksek çözünürlüklü kameraların kullanıldığı güvenlik sistemleri, hırsızlık olayının minimuma düşmesinde önemli rol oynamaktadır. Uzaktan kayıt ve kontrol özelliğine sahip olan görüntülü sistem sayesinde, hırsızların önü kesilmektedir.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 •  Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
  

Son Teknoloji Cihazlar Emrinizde

Piksel ve çözünürlük özelliği bakımından her geçen gün gelişen kameralar, bilgisayar gibi bildirim gönderebilmektedir. Ayrıca internete bağlanarak hareket eden bu bilgisayarlı kameralar, sıradan kameralara nazaran çok daha özelliklidir. Güvenlik sistemi kurulumu için iş yerinize gelen ekiplerimiz, girişleri ve çıkışları inceledikten sonra, en uygun cihaz konusunda sizi bilgilendirmektedir.

 
 
 

Kameralarla Maksimum Koruma

Güvenlik kamerası konusunda deneyimli ve tecrübeli olan keşif elemanlarımız, mekansal incelemede şu konulara dikkat etmektedir:

 1. Korunacak yerin genel özellikleri,
 2. Önemli geçiş noktaları. Kapı, pencere, çatı, bahçe duvarı, bahçe kapısı ve kiler giriş gibi yerler incelenmektedir.
 3. Sistemin kurulacağı yerde, hareket sensörünun kurulacağı noktalar tespit edilmektedir.
 4. Cihaz çözünürlüğü ve cihazın genel özellikleri, ilk aşamada dikkatli bir şekilde incelenmektedir.

 

Mekanınızı maksimum korumak için, maksimum özelliklere sahip güvenlik sistemlerini tercih etmelisiniz.

 

Sadece Güvenlik Sorunu Çözüme Kavuşmuyor

Hırsızların engellenmesi için tercih edilen HD özelliğine sahip kameralı sistemler, bakıcıların izlenmesi, çocuk odasının kayıt altına alınması, işçilerin iş veren tarafından izlenmesi, giriş çıkış kontrolü ve daha birçok işlemde güvenlik kameraları tercih edilmektedir.

 

Görüntü kayıt işleminde, görüntüler bilgisayara indirilebilir. Ayrıca günlük ihbar seçenekleriyle, anında hırsızlık olayı telefona yansıyabilir. Ayrıca güvenlik güçlerinin harekete geçmesi de bu sistem sayesinde çok kolaydır. Bu gün cinayet olaylarından en küçük hırsızlık olaylarına kadar bütün kategorilerde görüntü kaydı incelenmektedir. Görüntü kayıtları dikkate alan polis, kısa sürede zanlıları yakalamaktadır.